Хендмейд, ляльки та натуральні продукти: біля метро Лівобережна відкрилися виставки

Хендмейд, ляльки та натуральні продукти: біля метро Лівобережна відкрилися виставки

Сьогодні в МВЦ відкривається одразу кілька виставок на різний смак. До речі, це чудова можливість придбати собі чи іншим подарунки до жіночого свята. 

ECO-Expo Весна 2020

Буде представлений асортимент органічних продуктів харчування, натуральної косметики, екологічно чистих товарів для дітей, здоров'я, любителів екобита і екологічного способу життя. Розділи виставки: Organic Food & Products, ECO Beauty, ECO Childhood, ECO House, ECO Medical & Lab, ECO Life-Style, фермерська зона В рамках виставки пройдуть дискусія про еко та біопакети, майстер-класи, перегляд освітніх відео тощо. 

Замовити безкоштовне запрошення  (промокод eco2020).  

Шоурум Українських Дизайнерів

Це спецпроект компанії «Український подіум»  в рамках виставки ALLTEX, що збирає виробників і постачальників  сировини для текстильного виробництва,  обладнання та готових виробів.
Основні розділи виставки: тканини, нитки, фурнітура; обладнання та засоби виробництва;  одяг і аксесуари українських брендів; фабричні та дизайнерські колекції; текстильна продукція.
В Шоурумі Українських Дизайнерів акцент зроблено на бренди та ательє, які виходять на український ринок і пропонують відмінну та якісну альтернативу мас-маркету одягу.

Замовити безкоштовне запрошення (промокод alltex2020).  

HANDMADE-Expo Весна 2020

Це захід для професійних майстрів і творців - початківців; шанувальників авторських та дизайнерських речей; бажаючих здивувати рідних, близьких, коханих або колег надзвичайними подарунками та познайомитись з майстрами, які по-справжньому закохані у свою справу.

Що можна робити на виставці:
- Придбати та ознайомиться з максимально повним спектром товарів і матеріалів для всіх сучасних і традиційних видів рукоділля, творчого хобі та дитячої творчості. Понад 400 торгових марок від головних виробників і дистриб'юторів зі всієї України та інших країн.
- Рукотворні вироби важливо побачити на власні очі, помацати, поспілкуватися з майстром. Ви познайомитеся з майстрами та дизайнерами і зможете вибрати з величезного розмаїття авторських, ексклюзивних робіт - етноодяг, дизайнерський одяг і аксесуари, прикраси, іграшки, сувеніри, оригінальні подарунки, декор та багато інших неповторних виробів.
- Ви зможете знайти свій напрямок творчості, надихнутися, розвинути свої творчі здібності та навчитися створювати красиві речі своїми руками.
- Відвідати майстер-класи для дорослих і дітей, професійних хендмейдерів та новачків. Стати учасником програми навчальних семінарів "Хобі як бізнес" по просуванню бренду від бізнес-консультантів та успішних творців власних брендів.
Програма семінарів та майстер-класів 


В рамках виставки HANDMADE-Expo Весна 2020 проводять III Міжнародну виставку авторських ляльок ЛЯЛЬКОВИЙ ПОДІУМ.

Це виставка ляльок і Тедді, конкурси «Лялькова королева» і «Тедді король», презентації лялькових проектів, презентація робіт Наталії Зайковської, що отримала Гран-прі II-го конкурсу «Лялькова королева».
Буде презентований проєкт SKY DOLLS, що  об'єднав у собі найкращих лялькарів України, що представили портретні ляльки українських зірок, в одязі видатних вітчизняних дизайнерів.

Замовити безкоштовне запрошення  (промокод весна)

Коли: 4-7 березня, 10.00 - 18.00 (6 березня до 19.00)
Де: Міжнародний Виставковий Центр, Броварской пр-т, 15
Вхід вільний, необхідно замовити безкоштовні запрошення