Столичний парк «Орлятко» отримає гарантію на 10 років

Столичний парк «Орлятко» отримає гарантію на 10 років

Парк «Орлятко реконструюють. Замовником робіт та благоустрою визначено КО «Київзеленбуд».

-У розпорядженні КМДА від 28.02.2020 № 363 зазначено, що «Київський центр розвитку міського середовища» в установленому порядку має передати КО «Київзеленбуд» функції замовника реконструкції та благоустрою парку «Орлятко» у Солом’янському районі та всі наявні документи, які засвідчують відповідні права, розроблену проєктну документацію та інформацію, яка є важливою для їх здійснення, - зазначають у об’єднанні.

Відповідно до розпорядження, реконструкція парку «Орлятко» має бути завершена до 31 грудня 2021 року.

Цікаво, що під час укладання підряду на реконструкцію та благоустрій мають обов’язково передбачити умови щодо надання підрядною будівельною організацією гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійних строк експлуатації об’єкта будівництва не менше ніж 10 років. А також безумовне повернення в разі виявлення контролюючими органами завищення обсягів та вартості виконаних робіт коштів у сумі завищення.

Парк «Орлятко» розташований у Солом'янському районі м. Києва. Має площу 10,9 гектарів. Парк був створений на межі ХІХ–ХХ століть. Парк розташовано на місці колишнього фруктового саду «Грушки», названого від імені місцевого хутора, котрий до 1921 року ще не був у складі Києва. За архітектурно-планувальним рішенням — це пейзажний парк з елементами регулярного стилю. Парк є улюбленим місцем відпочинку не тільки мешканців району, а й усіх киян.

Титульне фото