Киянам показали, куди потрапляють відходи із різнокольорових контейнерів

Киянам показали, куди потрапляють відходи із різнокольорових контейнерів

У Києві працює система роздільного збору сміття. Проте, чимало мешканців не знають, яким чином збирають і утилізовують відходи із різнокольорових контейнерів. Відповідь на це питання дає інфографіка від Kyiv Green City.

- Хочете знати, куди їдуть наші відходи зі столичних контейнерів? Ми підготували для вас інфографіку, з якої видно, як все працює зараз у Києві, - написали у Kyiv Green City.

Також вони повідомили, що усіх окремо зібраних у контейнери сухих відходів, вдається відправити невеликий відсоток на переробку. Зокрема через те, що кияни або неправильно збирають або не до кінця розуміють, що в який контейнер складати.

Також на думку фахівців компанії, для Києва необхідно мати хоча б два  потужних заводи МБТ (механіко біологічної технології) - на правому і лівому березі.

-А в ідеалі, ще і спалювальний завод додати на правому. Завжди є калорійна фракція відходів, яку неможливо переробити, але можна спалити з отриманням енергії для опалення та освітлення будинків, або, наприклад, для міського електротранспорту, - вважають на підприємстві.

Нагадаємо, на вулицях столиці встановлюють різнокольорові контейнери для роздільного збору сміття.