Афіша на 2-ге березня: цікаві події у Києві

Афіша на 2-ге березня: цікаві події у Києві

Перший понеділок березня пропонує гарні можливості для культурного дозвілля. Сьогодні ви маєте нагоду безкоштовно відвідати деякі київські музеї, побувати на презентації книжкової серії "Постаті культури", подивитися вистави "Невчасно" Чернігівського театру та "Акула" Дикого театру, дізнатися більше про фейсбілдінг,  побувати в світах Леонардо Да Вінчі в кіно. 

День відкритих дверей у музеях

Музей історії Києва, вул. Б. Хмельницького, 7 (11:00-15:00)
Літературно-меморіальний музей М. Булгакова, Андріївський узвіз, 13 (школярі, пенсіонери)
Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця», вул. Госпітальна, 24 А

ВЕЧІР ПІЗНАВАЛЬНИЙ.

Презентація серії книг "Постаті культури"

Серію «Постаті культури» започатковано видавництвом "Дух і Літера" у 2016 році. Це серія інтелектуальних біографій видатних людей, які жили на території сучасної України й зробили вагомий внесок до її духовної спадщини. 
На сьогодні у ній надруковано 8 книжок: Роман Корогодський "До брами світла", Леонід Ушкалов "Ловитва невловного птаха", Богдан Жолдак "Під зіркою Лукаша", Юрій Віленський "Віктор Некрасов: портрет життя", Андрій Пучков "Між навігаційними щоглами", Володимир Панченко "Повість про Миколу Зерова", Ігор Набитович "Дерево життя літературного роду", Леонід Ушкалов "Чарівність енергії".
На презентації будуть представлені і книги, що вже вийшли, і майбутні видання серії «Постаті культури».

Коли: о 18.30
Де: книгарня Є, вул. Лисенка, 3
Вхід вільний

ВЕЧІР В ТЕАТРІ.

Комедія "Невчасно"

У рамках Міжнародного театрального фестивалю камерних вистав AndriyivskyFest (Український формат) Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка представляє комедію "Невчасно" за п'єсою Лани Ра в Камінному залі Київського академічного театру "Колесо".
Це інтригуюча життєствердна оповідь про віру у свою невипадковість. Головний герой вистави, перебуваючи на межі між життям та самогубством, має зробити складний вибір. Кому-кому, але Архітектору самим Богом дано будувати… своє щастя своїми руками, проте натомість бідака намагається ці руки на себе накласти. Тут би і виставі кінець, якби це не було лише початком. Прозріння за прозрінням під пильним наглядом Янгола-охоронця, мандрів у минуле життя. І нарешті – герой «знаходить себе» там, де зовсім не очікував.

Коли: о 19.00
Де: Театр "Колесо", Андріївський узвіз, 8
Вартість квитка: 150 грн.

Акула: Дикий театр│2.03│Востаннє

ВІН - шанований успішний професор університету, ВОНА - студентка, що не може здати дисципліну. Він береться їй допомогти, не підозрюючи, що це переверне усе його звичне життя

Коли: о 20.00
Де: Театр на Липках, вул. Липська, 15/17
Вартість квитка: 300 грн.

ВЕЧІР ДЛЯ ЖІНОК.

Фейсбілдінг. Нове життя обличчя

Під час лекції ви дізнаєтесь:
- як зберегти природню красу обличчя без пластичної хірургії;
- як тренувати м'язи обличчя та чому це корисно;
- різницю між віковими та мімічними змінами обличчя;
- особливості авторської методики Євгенії Баглик;
- базові вправи для м'яз обличчя на кожен день.

Коли: о 19.00
Де: ЦеХАБ Київ, вул. Хрещатик, 29
Участь за благодійним внеском - 100 грн.

ВЕЧІР В КІНО.

Леонардо Да Вінчі. Незвідані Світи

Це унікальна подорож в свідомість Леонардо да Вінчі, легенди світової культури, одного з найдивовижніших геніїв, творця «головною в світі картини» - «Мони Лізи». За допомогою найсучасніших технологій у фільмі відтворюються великі твори і винаходи майстра.

Коли: о 18.25
Де: Кінотеатр «Жовтень», вул. Костянтинівська, 26
Вартість квитків: 95 грн.