У Чорнобилі врятували покалічену сову

У Чорнобилі врятували покалічену сову

Працівники зони відчуження знайшли на лісовій дорозі поранену сову. Безпорадного птаха передали співробітникам наукового відділу Чорнобильського заповідника.

- Хтозна, на що наштовхнулась сова сіра (неясит) під час польоту і чому травмуваласьУ неяситі виявилось пошкоджене крило (зламана кістка), загальний стан здоров'я було важко оцінити. Фахівці спробували нагодувати пернатого, який із задоволенням з’їв кілька шматочків сирого м’яса, - розповіли у Чорнобильському радіаційно-екологічному біосферному заповіднику.  

Оскільки в структурі заповідника відсутня спеціальна ветеринарна служба, яка б опікувалась хворими й травмованими тваринами, було прийнято рішення перевезти сову до притулку для птахів і дрібних тварин «Місячна долина».

- Тепер врятованого птаха доведеться певний час лікувати. Після одужання сова, скоріше всього, вже не зможе літати й полювати в дикій природі. Однак, остаточні прогнози щодо стану здоров'я неясита нам пообіцали повідомити через декілька днів, - розповіли у заповіднику.

Як раніше повідомляв «Вечірній Київ», у Чорнобилі одні з найкрасивіших тварин потрапили у фотопастку.

Фото Станіслава Гуменюка