Відрадний: на дистанції 300 бігунів

Відрадний: на дистанції 300 бігунів

Серед учасників традиційного Солом’янського легкоатлетичного забігу були представники різних вікових категорій. Зокрема, наймолодшому бігуну минуло 13 років, а найстаршому – 76. Такий віковий спектр пояснюється тим, що на вибір пропонувалося кілька дистанцій – 1 км, 5 км та 10 км. Тому молодість і досвід могли вкотре позмагатися. 

- Мені завжди приємно брати участь у таких змаганнях, – зазначив «Вечірці» 64-річний киянин Дмитро Заєць. – Я живу неподалік і досить добре знаю цю місцевість. Утім, не претендую на високі місця. Коли біжиш, то відчуваєш своє тіло, як кожен м’яз сповнюється енергії. Це неймовірне відчуття.
В абсолютному заліку серед жінок лідером на п’ятикілометровій дистанції з результатом 19 хв. була 39-річна Валентина Шевченко. А ось у забігу на 10 км найкращим серед чоловіків (36 хв. 8 сек.) виявився Віктор Роговой (49 років). 

В особисто-командній першості серед юнаків і дівчат з вищих навчальних закладів Солом’янського району в забігу на 1 км найспритнішими стали курсанти ІІ-ІІІ курсів Національної академії внутрішніх справ. Найшвидшими були Вікторія Шевченко та Вадим Рабчун. 

А от серед студентів вишів І-ІІ рівнів акредитації переможцями стали спортсмени з Київського електромеханічного коледжу. У дівчат перемогу святкувала Ірина Мосьодж, у юнаків – Максим Доброновський. 

Переможці змагань отримали грамоти Солом’янської РДА, медалі та кубки.