Одяг на деревах: на Русанівці нестандартно допомогли бідним

Одяг на деревах: на Русанівці нестандартно допомогли бідним

Куди діти непотрібний одяг? Цілий, але замалий розміром, чи морально застарілий. Викидати? Шкода. Одяг давно перестав бути річчю, яку передають з покоління в покоління, як було за часів дефіциту. Проте є багато людей, які не в змозі купити собі новий одяг, і ваш – хоча й вживаний, але в гарному стані - стане їм добрим подарунком. Особливо це актуально у холодний період року.

На Русанівській набережній відбулась фінальна акція #зігрійлюдину. Стартувала така акція ще 31 жовтня і пройшла в усіх регіонах України.

- Сьогодні ми проводимо вже фінальну акцію. Такі акції проходили майже щовихідні. За весь період ми роздали 250 курток та 100-150 светрів та штанів, - зазначає організатор акції Андрій Кривущенко.

Акцію занесено в Реєстр рекордів України.

Андрій розвішує одяг на деревах та розкладає на лавочках. Додає папірець з написом: «Це для вас! Нехай ця річ вас зігріє».

Ольга з синочком Микитою також долучилися до акції.

- Зараз є багато людей, які на жаль не в змозі купити одяг. То навіщо ж викидати нормальні речі? Я вже перебрала свій одяг і непотрібне мені віднесла сюди, - розповідає киянка Ольга.

А от забирають одяг люди різних категорій. Це і безхатченки, і малозабезпечені, і пенсіонери.

Якщо у вас є зайвий одяг, не викидайте його, а подаруйте йому друге життя.  Віддайте в банки одягу чи волонтерські організації.