Подорож Україною на київському вокзалі продовжили до кінця березня

Подорож Україною на київському вокзалі продовжили до кінця березня

Виставку Ukraine Wow буде продовжено до 29 березня. Про це розповів Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Ukraine Wow – це 3000 квадратних метрів, 7 тематичних блоків, унікальні експонати та інсталяції. Нещодавно виставка зустріла свого 300 000-го гостя і поставила рекорд відвідуваності.

- Я побачив інтерактивну виставку Ukraine Wow одним із перших і одразу зрозумів, наскільки це важливий проєкт. Це подорож через всю Україну, і через твоє життя. Укрзалізниця щодня отримувала сотні запитів на продовження виставки. Я радий, що переконав всіх причетних прийняти рішення пролонгувати проєкт до 29 березня 2020 року, - зазначив Міністр. 

За словами організаторів, найпопулярнішими місцями для фото стали залізничний тунель кохання у Клевані, велетенське купе та рожевий вагон. Також на відвідувачів чекає "Апостол" Івана Федорова та скульптури Олександра Архипенка, віртуальний політ над Батьківщиною мати і проїзд на місці машиніста і ще багато цікавого.

Коли: до 29 березня, вт – нд, 11:00 – 20:00

Де: Київський центральний залізничний вокзал, 14 колія, виставковий простір «Будівля багажного відділення з рампою, корпус В»

Вартість: квиток – 50 грн. Для дітей до 12 років, пенсіонерів, учасників бойових дій – безкоштовно за наявності посвідчення