В аеропорту «Київ» привертають увагу до збереження родини

В аеропорту «Київ» привертають увагу до збереження родини

До 10 березня в Терміналі «А» Міжнародного аеропорту «Київ» триває благодійна фотовиставка “З чистого листа”, спільний проєкт благодійної ініціативи "МІСТО ДОБРА Центр доброти для мами і дитини" і фотографа Даші Тендітної.  Вона “привертає увагу до проблеми соціального сирітства і збирає кошти на будівництво кризового центру.


На світлинах - діти з дитячих будинків, а також підопічні кризового центру Місто Добра - мами з дітьми, яким вдалось своєчасно допомогти та врятувати від перебування в інтернаті. За допомогою QR-кода, що розміщений під фотокартинами, можна переказати кошти для продовження будівництва кризового центру для жінок з дітьми “Місто Добра”.

- Під час зйомок цього проєкту я зрозуміла, що більшість жінок, які опинились на межі втрати батьківських прав, самі є вихованками інтернатів. Адже нині система працює таким чином, що від них швидше заберуть дітей, ніж допоможуть впоратись із життєвими труднощами. Ми хочемо розірвати це коло, - говорить авторка фотопроекту Даша Тендітна.


В Україні понад 100 тис. дітей перебуває в інтернатах. У 90% цих дітей є біологічні батьки. Бідність, відсутність належних умов проживання, насильство у сім'ях - основні передумови розлучення дітей із найріднішими.Фотопроєкт демонструє, що всі ці фактори не є причинами для сирітства, часом все, що потрібно для збереження сім’ї - це своєчасна допомога та підтримка родини. Таку підтримку надають матерям та дітям у кризовому центрі «Місто Добра». Протягом трьох років існування тут вже допомогли 200 сім’ям. Проект "Місто Добра" є повністю благодійним і існує виключно на пожертви небайдужих людей і бізнесу.