У столиці відзначають День нульової дискримінації

У столиці відзначають День нульової дискримінації

До Всесвітнього Дня нульової дискримінації у Музеї історії міста Києві пройде спеціальна подія.  Під час заходу будуть презентовані мікро-фільми, зняті в рамках конкурсу «Нуль дискримінації» та обрано команду-переможця. 

За рішенням ООН 1 березня у світі відзначається День нульової дискримінації.

Цей день започаткований для того, аби нагадати, що кожен і кожна має право на гідне життя незалежно від віку, статі, сексуальних уподобань, національної чи етнічної приналежності, зовнішності, професії, вірування тощо.

ТЕМИ і спікери

«Боротьба з дискримінацією жінок і дівчат (суголосно з темою Всесвітнього Дня «Нуль дискримінації» 2020): 
Лариса Денисенко -  правозахисниця, письменниця, Посланниця толерантності ПРООН; Сергій Ніжинський – заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції; Олена Урсу – керівниця групи проектів ПРООН з демократичного врядування; Алевтина Кахідзе – художниця, перформерка; Посланниця толерантності ПРООН; Зола Кондур  -  – ромська правозахисниця, Посланниця толерантності ПРООН.

Тема:«Україна без дискримінації: від мрії до реалізації»:
Любко Дереш – письменник, Посланець толерантності ПРООН; Віктор Іванкевич – представник Уповноваженого Верховної Ради України з дотримання рівних прав і свобод; Уляна Пчолкіна – громадська діячка, телеведуча, чемпіонка світу з паракарате; Михайло Минаков -  – філософ, історик, головний редактор Kennan Focus Ukraine, Посланець толерантності ПРООН, Марк Лівін – журналіст, письменник, автор книги «Рікі та дороги», що належить до списку видатних книжок для дітей з інвалідністю.

Захід буде проведено в рамках комунікаційної кампанії з просування толерантності в Україні #RespectUA за підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні. 

Коли: 12.30 - 16.00
Де: Музей історії Києва, вул. Богдана Хмельницького, 7,
Для участі необхідно заповнити онлайн-форму