Більше пити та менше їсти: киянам розповіли про профілактику ожиріння

Більше пити та менше їсти: киянам розповіли про профілактику ожиріння

Напередодні Всесвітнього дня боротьби з ожирінням, 4 березня, в УНІАН пройшла прес-конференція, присвячена боротьбі з цією проблемою.

Трохи цифр

У світі 650 мільйонів хворих на ожиріння. З них дітей – 150 млн. За прогнозами до 2030 року їх кількість збільшиться до 250 млн. Проблема найпоширеніша у США, Європі (Великій Британії, Греції). Якщо раніше на ожиріння більше страждали громадяни заможних країн, то зараз навпаки – тих, що розвиваються. В Україні чіткої статистики щодо хворих на ожиріння не ведеться. За приблизними підрахунками, кожна четверта українка та кожний шостий українець страждають від цієї хвороби. У сільській місцевості ця проблема більш поширена, ніж в містах.

- З 2000-х років ВООЗ визнало ожиріння пандемією. Надлишкове накопичення жирової тканини – причина ожиріння , - розповідає Любов Соколова, доктор медичних наук, лікар-ендокринолог, керівник відділу діабетології Інституту ендокринології та обміну речовин імені В.П. Комісаренко НАМН України.

Ожиріння провокує інші хвороби – цукровий діабет 2-го типу, серцево-судинні захворювання, деякі види онкології.

Профілактика

Ні для кого не секрет, що профілактика краще за лікування. Здоровий спосіб життя та збалансоване харчування  найкраще убезпечать від ожиріння.

Олег Швець, президент Асоціації дієтологів України, головний експерт країни з питань здорового харчування, розповідає про «Тарілку здорового харчування». Так, дорослій людині на добу потрібно споживати 300 г овочів за 4-5 порцій та стільки ж фруктів за 2 порції; 75 г бобів на добу; 70 г  цільних злаків та стільки рослинної олії; 2-3 рибні страви на тиждень та 1-2 яйця на добу; потреба у рідині на добу - 4% від маси тіла.

- В Україні 9% вегетаріанців. Споживання великої кількості рослинної їжі та відмова від м’яса вважається найздоровішим способом харчування. Проте це не стосується дітей та вагітних, - коментує Олег Швець.

Тетяна Татарчук, член-кореспондент НАМН України, доктор медичних наук, професор, провідний фахівець у галузі акушерства та гінекології, розповідає, що у жінок з ожирінням дуже часто виникають проблеми завагітніти та у пологах.

- Мало їсти, багато рухатись та бути абсолютно спокійною, - радить жінкам Тетяна Татарчук.

Коли проблема вже існує

Люди хворі на ожиріння піддаються стигмі у нашому суспільстві. «Не слідкує за собою», «ненажера», «жиртрест» - саме такі образливі епітети вигадують для цих людей.  Владислав Мороз, генеральний директор фармацевтичної компанії «Ново Нордіск»,  вважає, що ожиріння потрібно сприймати як хронічне захворювання, зробити боротьбу з ним одним з пріоритетів системи охорони здоров’я та  усунути стигматизаціютаких пацієнтів.

Зрозуміти, що є проблема, можна за допомогою розрахунку індексу маси тіла: потрібно розділити масу тіла (у кілограмах) на квадрат росту (у метрах квадратних).

Наприклад, визначимо індекс маси тіла для людини, яка важить 65 кг при рості 170 см. ІМТ (індекс маси тіла) = 65 / 1,7×1,7 = 22,5.

Якщо ІМТ:

18-25 – це норма;

25-30 – надмірна маса тіла;

30 і більше – ожиріння.

Якщо ви вирахували, що індекс маси тіла має відхилення від норми, то потрібно не гаяти час та звертатись до спеціалістів. Саме спеціалістів- медиків, а не коучів, які «розкажуть, як швидко схуднути».