Оренда чи ремонт: як витрачають гроші у кінотеатрі «Київ»

Оренда чи ремонт: як витрачають гроші у кінотеатрі «Київ»

Скільки коштів сплачено за оренду приміщення кінотеатру, який знаходиться на Великій Васильківській? Це питання викликало гострі суперечки на засіданні постійної комісії Київради з питань власності.

Депутати намагалися з`ясувати: чому ТОВ «Сінема-Центр» не сплачує щомісяця понад 2 млн грн за оренду приміщення кінотеатру «Київ».

— Все, що ми сьогодні знаємо — це те, що замість 22,5 млн грн орендна сплата чомусь нарахована в сумі 14 млн грн, а сплачено 11 млн грн. За дев`ять місяців нараховано удвічі менше, аніж потрібно. Оренда сплата повинна скласти 22,5 млн грн, а насправді — лише 11 млн. З огляду на ці цифри ми бачимо, що договір не виконується, — сказав депутат Леонід Антонєнко.

Свою позицію на комісії висловили представники департаменту комунальної власності.

— Починаючи з грудня-2019, орендар звільнений від сплати у зв`язку з проведенням ремонту. Ще торік ухвалили рішення про те, що в разі неможливості використовати об`єкт за цільовим призначенням повинна бути створена комісія, яка приймає рішення про звільнення від орендної сплати за результатами огляду технічного стану приміщення на підставі складеного акту, — пояснив перший заступник директора департаменту Олег Шмуляр.

Як тебе не любити, «Києве» мій: коли розблокують кінотеатр

За даними ТОВ «Сінема-Центр», ремонти будівлі кінотеатру проводять за рахунок орендної сплати, яка перевищує 2 млн грн щомісяця.

Новий орендар запевняє, що після реконструкції приміщення у кінотеатрі продовжать демонстрацію фестивального кіно.