Навігатор на 24-те лютого: цікаві події у Києві

Навігатор на 24-те лютого: цікаві події у Києві

Пропонуємо почати тиждень приємним та корисним вечором. Сьогодні на вас чекає розмова з Діаною Клочко про українські шедеври, лекції про профорієнтацію та психологію жертви, наукова вечірка, присвячена слову, джаз, класика та багато іншого. 

ВЕЧІР З МИСТЕЦТВОМ.

Діана Клочко: Навіщо потрібні сьогодні мистецькі шедеври?

Лекція Діани Клочко допоможе знайти відповіді на питання, що таке шедевр взагалі. Чи потрібно переосмислювати українське мистецтво з точки зору «шедевральності»? Як подивитись на наші твори в контексті європейських стилів? Та хто такі «українські художники»? Особливо, якщо вони аноніми або мають не українські прізвища… Також Діана Клочко представить принципи, за якими написала книгу «65 українських шедеврів. Визнані і неявні». І чому вони стали актуальними у есеїстиці.

Коли: о 18.00
Де: Книгарня Є, вул. Миколи Лисенка, 3
Вхід вільний

ВЕЧІР ЖІНОЧИЙ.

Наукова вечірка: слово, що змінює

Цього разу поговоримо про слово і про те, на що воно здатне в умілому використанні.  Філологія, журналістика, літераторство: як вони пов'язані і чим різняться? А головне, на що здатна жінка, яка володіє словом! Серед головного: чому жінка обирає філологію та журналістику? Особистий шлях: від дитячого захоплення до недитячих тем і текстів. Як можна реалізувати себе: складнощі і натхнення роботи зі словом. Слово, що змінює: сила ЗМІ. Межі відвертості з собою та з читачами. Небезпеки та перемоги професії тієї, хто пише. Небезпечні теми: про особисті табу та найбільші професійні виклики. Як навчитися писати так, щоб захоплювало дух?

Коли: о 18.00
Де:Creative Women Space, Михайлівський провулок, 9б
Вхід вільний, реєстрація 

ВЕЧІР КОРИСНИЙ.

Операція-профорієнтація

Якщо ваша дитина все ще в пошуку і не може сама визначитися «ким стати» у майбутньому – не пропустіть лекцію психологині  Заріни Давлетшиної. Поговорять, як допомогти дитині з вибором професії і не тиснути. А ще про: способи та інструменти для вибору професії (тести, профтабори, особисті консультації і т.д.), які існують стереотипи при виборі професії, як зберегти вміння «обирати», яке ми маємо з народження, як пережити нервову напругу екзаменаційного періоду, які причини у відсутності інтересу до навчання.

Коли: о 19.00
Де: dialog hub вул. Володимирська, 43.
Вхід вільний, реєстрація 

ВЕЧІР МУЗИЧНИЙ.

Вівальді, Мендельсон. Ансамбль "Київська камерата"

У програмі – твори А. Вівальді, Ф. Мендельсона-Бартольді, Є. Оркіна, М. Кастельнуово-Тедеско. Виконує Національний ансамбль солістів "Київська камерата".

Коли: о 19.00
Де: Національна філармонія України, Володимирський узвіз, 2,
Вартість квитка: 80-400 грн.

Live Jazz Monday| Олексій Яровенко Бенд

Актор та музикант Олексій Яровенко - зірка серіалу «Кріпосна».
Білоруський красунчик стрімко завоював увагу українських глядачів, та підкорив серця мільйонів українок. Бенд Олексій створив у 2017 році. Музиканти представлять авторську програму, у якій вдало поєднують мікс блюзу, фанку, соулу та рок-н-ролу.

Коли: о 19.00
Де: Caribbean Club, вул. Симона Петлюри, 4
Вартість квитка: 150-300 грн.

ВЕЧІР АКТУАЛЬНИЙ.

Психологія жертви

Від фізичного домашнього насильства в Україні страждає більш ніж 1,8 млн жінок і лише кожна десята з них звертається за допомогою - такі шокуючі дані оприлюднили в ООН. Важливо розуміти, що стає причиною насильницьких дій і чи є цьому причина «психологія» жертви, яка викликає агресію.  На лекції обговорять чи існує психологічний портрет жертви Через що моральне насильство, може стати небезпечнішим фізичного? Куди звертатися? Як не стати жертвою домашнього насильства?

Коли: о 19.00
Де: dialog hub вул. Володимирська, 43.
Вхід вільний, реєстрація 

ВЕЧІР В ТЕАТРІ.

"Отель" Portal"
 
Головний герой, їдучи додому після вечері, опиняється в дивному готелі, де всі мешканці нагадують божевільних. Однак найдивовижнішим з них виявляється таємничий Доктор С. Хто цей Доктор? І чим він займається в готелі? Саме це необхідно буде дізнатися Жульену. Комедія за мотивами п'єси Еріка Еммануеля-Шмітта «Готель поміж двома світами».

Коли: о 19.00
Де: Центр Леся Курбаса, вул. Володимирська, 23в
Вартість квитка: 150 грн.