Лампадки і сльози: кияни вшановують пам’ять Героїв Небесної сотні

Лампадки і сльози: кияни вшановують пам’ять Героїв Небесної сотні

Сьогодні, 20 лютого, у День Героїв Небесної сотні, з самого ранку кияни приносять квіти та запалюють лампадки біля пам’ятних знаків на вулиці Інститутській.

Президент України Володимир Зеленський, разом із дружиною Оленою, з самого ранку взяли участь у церемонії вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні, повідомляє у четвер Офіс Президента.

– Глава держави та перша леді встановили лампадки біля хреста на місці загибелі активістів у Києві. Пролунали поминальні дзвони, – йдеться в повідомленні.

Тиха акція на спомин про загиблих під час Революції Гідності відбулася на Алеї Героїв Небесної сотні. Кияни прикрасили дерева десятками фігурок паперових ангелів – у спомин про тих, хто віддав свої життя за Україну.

У Колонній залі КМДА також тривають пам’ятні заходи організовані Національним музеєм Революції Гідності, Департаментом суспільних комунікацій КМДА, Мистецьким об’єднання «Глечик», ГО «Родина Героїв Небесної Сотні» та благодійним фондом «Майдан Гідності».

Також відвідувачі можуть ознайомитися з інсталяцією з артефактів Майдану та виставкою світлин Юрія Білака «Майдан. Історія майбутнього».

Детальніше про події, заплановані на цей день, читайте у матеріалі «День Героїв Небесної сотні у Києві».

Фото Олексія ІВАНОВА та Марії ЛИСЕНКО

Відео Марії ЛИСЕНКО