Визначили фіналістів на посаду керівника КП «Центр публічної комунікації та інформації»

Визначили фіналістів на посаду керівника КП «Центр публічної комунікації та інформації»

Сьогодні, 17 лютого, відбувся конкурс на посаду керівника комунального підприємства «Центр публічної комунікації та інформації».

Заявки подавало 8 учасників, з яких профільна комісія обрала двох найкращих:

Дмитро Кулібаба – тимчасово виконуючий обов’язки директора у КП «Центр публічної комунікації та інформації». Працював радником Міністра у Міністерстві освіти і науки України та директором у ТОВ «ВЕБ». Заступник керівника Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки України, а також займається волонтерською діяльністю.

Анна Куницька – закінчила Національний авіаційний університет. Працювала фінансовим директором та директором ВАТ «Алітел», співзасновником ТОВ «Мамокс тревел». Із 2018 року і по теперішній час – голова ГО «Мінський масив». 
 

За результатами конкурсу, кандидатури двох переможців направлять на підпис київському міському голові Віталію Кличку. Саме він зрештою обере нового директора підприємства. Комісія рекомендуватиме 2 місяці випробувального терміну, а контракт з переможцем укласти на 2 роки.

– Ця людина не у теорії, а на практиці має знати, як працювати із громадянським суспільством, з громадськими організаціями. Вона повинна мати досвід, бачення і вміння організувати людей, вести за собою та бути комунікативним медіатором кризових ситуацій, – пояснив директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк.