Повний проїзд під новим шляхопроводом на Богатирській відкриють у квітні

Повний проїзд під новим шляхопроводом на Богатирській відкриють у квітні

У столиці активізувалися роботи на будовах та реконструкції основних транспортних об’єктів.

«Вечірній Київ» дізнався, як просувається будівництво Великої окружної дороги до вулиці Богатирської. Дивіться фото та відео. За планами Дирекції будівництва шляхово-транспортних споруд Києва, цей відрізок дороги мають завершити до кінця року. Завдяки йому транзитний транспорт, що рухається через Київ, зможе потрапити з перехрестя Великої окружної з Мінським шосе на вул. Богатирську, оминаючи завантажені вулиці міста – площу Шевченка, вулицю Полярну та інші вулиці Оболонського району, а також оминати Малу кільцеву дорогу. На жаль, столиця, через відсутність Великого транспортного обходу навколо міста, нині пропускає через свою дорожню мережу до 100 тисяч автомобілів. Нині, поки триває зима, на об’єкті виконуються ті роботи, які дозволяються за технологією при невисоких температурах повітря. З настанням тепла вони активізуються.

Нині на вулиці Богатирській, під спорудженим в основних конструкціях шляхопроводом, проводяться роботи з розширення дорожнього полотна та його підсилення. Будівельники розширили проїжджу частину основної траси під заїзди та з’їзди з мосту. Сюди завезли тонни піску та щебеню. За словами генерального директора Київавтодору Олександра Густєлєва, планується відкрити рух під шляхопроводом вже у квітні. Також влаштовано асфальтобетонне покриття основного проїзду – «Вишгород-Київ», і тунельну частину підземного пішохідного переходу.

Хоча на самому шляхопроводі роботи поки не ведуться, журналісти «Вечірнього Києва» побачили, як будівельники готують та ущільнюють ґрунт у насипу для облаштування заїзду та з’їздів з цієї транспортної споруди біля вулиці Сім’ї Шовкоплясів.

Крім того, повністю підготовлена траса довжиною понад 1 кілометр для укладання дорожнього полотна у підсиленому тришаровому варіанті від вулиці Сім’ї Кульженків до шляхопроводу на Богатирській. Мер столиці Віталій Кличко поставив завдання в стислі терміни збудувати цей відрізок Великої окружної.

На жаль, ділянка від вул. Богатирської в напрямку Оболонського проспекту та проспекту Героїв Сталінграду нині повністю закидана сміттям. Тут громадяни утворили велике несанкціоноване сміттєзвалище.

Ще одна складова великого транспортного об’єкту – шляхопровід над залізничною гілкою, що веде на Вишгород. Будівельники тут частково виконали роботи і фактично створили каркас споруди. 

Фото, відео Андрія ГРИЦЕНКА та Марії  ЛИСЕНКО, «Вечірній Київ»