Столичні бібліотеки організовують зустрічі, ігри та кінопокази

Столичні бібліотеки організовують зустрічі, ігри та кінопокази

Сьогодні до книгозбірні можна прийти не лише за літературою. Сучасні київські бібліотеки пропонують різноманітні заняття, перегляд фільмів і вистав, дискусії, лекції та багато іншого.

Ми підготували події тижня у п'яти бібліотеках міста, вхід вільний.

Публічна бібліотека імені Л. Українки.

19 лютого о 19:30
Кіноклуб «Ракурс». «Мотузка» Альфреда Гічкока


Показ легендарної картини «Мотузка» (англ. Rope) – фільм Альфреда Гічкока, знятий у 1948 році за мотивами п'єси Патрика Гемілтона «На кінці мотузки». Вступна розповідь та модерація обговорення – кінознавця Дмитра Фіалкова. До вашої уваги – велика виставка, присвячена кіносвіту Альфреда Гічкока.

Де: відділ мистецтв, Велика Житомирська, 4.

23 лютого о 16:00
Література доби московської окупації


Лекцію з циклу «Література доби московської окупації», яку проводить Голова правління Українського клубу Роман Кухарук. Цього разу мова йтиме про поета Миколу Адаменка та прозаїка Левка Різника. Відвідувачі матимуть змогу глибше ознайомитися з творчістю талановитих людей.

Де: Публічна бібліотека імені Лесі Українки, вул. Тургенівська, 83-85.

Бібліотека КПІ.
Адреса: просп. Перемоги, 37.

19 лютого о 19:00​
Все про Альпи від треккінгу до сходжень


Для нас, українців, Альпи стали доступними не так давно і ми лише починаємо освоювати для себе цей регіон. Багатьох досі відлякують від подорожей сюди розповіді про дороговизну і натовпи людей на маршрутах. Що з цього правда, а що перебільшення, чи можливо організувати бюджетну подорож і сходження в Альпах та як уникнути всюдисущих туристів, про все це, на основі власного досвіду більш ніж 5-ти поїздок в різні регіони Альп зі сходженнями на Монблан, Маттерхорн та інші вершини, розповість мандрівниця турклубу Юлія Юрасова. 

Центральна районна бібліотека імені Євгена Плужника.
Адреса: вул. Прорізна, 15.

20 лютого о 18:00
До Дня Героїв Небесної сотні зустріч із Сонею Кошкіною

До Дня Героїв Небесної сотні відбудеться зустріч з Сонею Кошкіною, автором книги-розслідування «Майдан. Нерозказана історія».
Соня Кошкіна – українська журналістка, телеведуча, політичний оглядач, шеф-редакторка онлайн-видання LB.ua розповість про події, що відбувалися шість років тому й знайшли своє відображення в одній з найтиражованіших  книг сучасності

Центральна бібліотека ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва.
Адреса: проспект Перемоги, 25-а.

21 лютого о 18:30
Видавнича справа у Сполученому Королівстві

Щоб порівняти особливості видавничої справи Великої Британії та України, обговорити нові можливості для українських видавництв, переваги й недоліки українського та британського книжкового ринку, а також відмінності в роботі з перекладами для обох країн, запрошують приєднатися до зустрічі з учасниками та організаторами Міжнародної програми обміну для видавців.

Вхід безкоштовний за умови попередньої реєстрації.

Оціум 51. Бібліотека на Русанівці.
Адреса: вулиця Ентузіастів, 51/24.

22 лютого з 11:00 до 13:00
Настільні ігри в Оціумі

Можна приносити свої улюблені ігри щоб навчити інших, можна грати у наявні у бібліотеці ігри, можна навіть придумати свою гру! Шахи, монополія, еко-мемо, хрестики-нулики чи навіть твістер! Ігри на будь-який вік та вподобання!