Афіша на 17-те лютого: цікаві події у Києві

Афіша на 17-те лютого: цікаві події у Києві

Понеділок набагато цікавіше з нашою культурною програмою. Сьогодні на вас чекає знайомство з сучасним мистецтвом Туреччини, презентація графічної новели про історії з Майдану та оповідань Марка Вовчка, лекції про харчування та здорову комунікацію, романтичний джаз, прем'єрний показ пригодницької стрічки «Поклик пращурів», перегляд «Донбасу» Сергія Лозниці та багато іншого.

ВЕЧІР ІЗ МИСТЕЦТВОМ

Сучасне Мистецтво Туреччини | куратор – Бедрі Байкам

Один із найвідоміших у світі турецьких художників Бедрі Байкам покаже у Києві свій кураторський проєкт, у якому будуть представлені 26 художників різних тенденцій сучасного мистецтва Туреччини. До експозиції проєкту включено три покоління художників, чия творчість сформувалась після 1980 року. 

Коли: о 18:00.
Де: Інститут проблем сучасного мистецтва НАМ України, вул. Євгена Коновальця 18-д.
Вхід вільний.

ВЕЧІР АКТУАЛЬНИЙ

«Історія з Майдану. Епізод І». Презентація графічної новели

У графічній прозі відтворено оригінальні локації, реконструйовано хронологію та основні події Євромайдану. Події комікса відбуваються у Києві. Новела знайомить читача з особистою історією молодої Слави – тусовщиці, яка змінює свій життєвий курс і стає учасницею протесту – рішучою Мирославою. На тлі українських реалій 2014 року показано, як несправедливість навколо може підштовхнути до несподіваних та часом героїчних вчинків. 

Коли: о 18:30.
Де: Інформаційно-виставковий центр Музею Майдану, Майдан Незалежності, 18/2.
Вхід вільний, реєстрація.

ВЕЧІР ЛІТЕРАТУРНИЙ

Два погляди на Марка Вовчка

Видавничий дім «Комора» запрошує на розмову «Два погляди на Марка Вовчка», у рамках якої відбудеться презентація книжки «Емансипантка. Оповідання та повісті».
Оповідання та повісті, упорядковані Вірою Агеєвою, доводять, що Марко Вовчок цілком заслуговує звання «зачинательки вітчизняної психологічної прози». Глибина та витонченість аналізу душевних станів її персонажів приваблює та вражає й сьогодні. 

Коли: о 18:30.
Де: книгарня «Є», вул. Лисенка, 3.
Вхід вільний.

ВЕЧІР КОРИСНИЙ

Як їсти, щоб жити: подорож білка, який нікому не потрібен

На лекції поговорять про причини алергій, дисбактеріозу і запалення апендикса. Розберуться, яку їжу треба їсти, щоб бути здоровим і бадьорим, а від якої негайно відмовитися.

Коли: о 19:00.
Де: INVERIA flow space, вул. Володимирська, 49-а.
Вартість квитка: 450 грн.

ВЕЧІР ПСИХОЛОГІЧНИЙ

Образи. Стоп гра

Ви не можете порозумітися з людьми ні вдома, ні на роботі? Вас не розуміють, не цінують та не чують? Стоп! Давайте звільнимо життя від образ та злості.
Запрошуємо на лекцію психологині Алли Рожкової, яка навчить нас здоровій комунікації. Через теорію ігор пані Алла розкриє нам схеми поведінки людей, ігрові стратегії та розповість як звільнитися від цієї гри у спілкуванні.

Коли: о 19:00.
Де: ЦеХАБ Київ, вул. Хрещатик, 29.
Участь за благодійним внеском – 100 грн, реєстрація.

ВЕЧІР У КІНО

Прем'єрний показ пригодницького роману «Поклик пращурів»

Cтаньте першими свідками історії домашнього пса Бака, чиє життя зазнає неймовірних змін після зустрічі зі сніжною Аляскою. Бак переживає масу неймовірних пригод, та зрештою знаходить своє справжнє місце у світі і стає господарем власної долі. 
У програмі заходу: фотозона, частування, розіграш призів, діджей сет DJ Саня Димов.

Коли: початок вечірки о 19:00, початок показу о 19:50.
Де: Сінема Сіті, вул. Антоновича, 176.
Вартість квитка: 130 грн.

Донбас – говорить продюсер Денис Іванов

Тринадцять коротких сюжетів показують панораму життя на окупованих територіях, від трагедії до комічного фарсу. Фільм Сергія Лозниці шукає відповідь на запитання: де в цьому калейдоскопі проходить грань між правдою і вигадкою?
Після показу глядачі чекає розмова з продюсером фільму Денисом Івановим про творчу співпрацю, продюсування та як це прокатувати власний фільм.

Коли: о 21:00.
Де: KINO42, вул. Костянтинівська, 11/13.
Вартість квитка: 120 грн.

ВЕЧІР МУЗИЧНИЙ

Romantic Jazz | Ruslan Egorov Trio & Dennis Adu

Зірки українського джазу – Тріо Руслана Єгорова та Денніс Аду – зіграють  романтичні та хвилюючі пісні, присвячені Коханню.
В атмосфері безтурботності ви почуєте історії кохання через пісні: «Bewitched», «My Funny Valentine», «I Love You For Sentimental Reason», «Let there be Love» та багато інших.

Коли: о 19:00.
Де: Caribbean Club, вул. Симона Петлюри, 4.
Вартість квитка: 250 – 820 грн.

ВЕЧІР У ТЕАТРІ

Здрастуйте, я ваша тітонька

Коли ви закоханий студент, а дядько вашої дівчини – скупий та черствий тиран, діяти треба рішуче. Двоє друзів Джек і Чарлі сподіваються освідчитися своїм коханим напередодні їхнього від'їзду на канікули до Шотландії. Гарантією успіху стане присутність багатої покровительки Чарлі – тітоньки Люції, що має приїхати з Бразилії. Але не так склалося, як гадалося: чергова телеграма руйнує всі плани. Приїзд тітоньки відкладається, а отже вередливий дядечко Спетлайг може відмовитися видати племінниць за закоханих студентів...

Коли: о 19:00.
Де: Театр Актор, вул. Вел. Житомирська, 40.
Вартість квитка: 100 – 120 грн.