На Хрещатику створили гігантське серце з велосипедів

На Хрещатику створили гігантське серце з велосипедів

Сьогодні в Києві проходить зимовий День «Велосипедом на роботу». Організатор заходу – U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»).

Акція міжнародна, до неї долучились активісти в багатьох країнах Європи та США. Які є переваги у користуванні велосипедом?

1. екологічно;

2. низька вартість порівняно з автомобілем;

3. відсутність заторів;

4. відсутня необхідність їхати у переповненому транспорті.

– Цьогорічний меседж акції – збережи зиму, їдь на велосипеді. Ми всі бачимо наслідки глобального потепління. Велосипед вид транспорту, який дозволяє піклуватися про екологію. Наші підрахунки показали, що цього року в Україні кількість велосипедистів збільшилась на 20%, зазначає Наталія Князева, операційна менеджерка U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»).

І якщо європейські країни вже давно пристосовують свою інфраструктуру для велосипедистів, то українці лише мріють про це. Хоча вже 2 роки минуло з прийняття велоконцепції у Києві, а жодного веломаршруту до кінця так і не доведено, нарікають активісти. Як все ж таки безпечно пересуватись велосипедом в українській столиці, розповідає активіст з 20-річним велосипедним досвідом, Олександр.

У кінці акції активісти з велосипедів створили гігантське серце.