У Святошинському районі відкрилася оновлена бібліотека

У Святошинському районі відкрилася оновлена бібліотека

У Києві презентували ще один оновлений бібліотечний простір! Бібліотека «Свічадо» Святошинського району відтепер долучена до сім"ї БібліоHUB.


Бібліотеку перетворено на сучасний хаб, який, подібно до вже функціонуючих, має власну айдентику, фірмовий стиль, логотип і якому присвоєно власні кольори – жовтий і сірий.


– Справжня радість – це спостерігати наш спільний розвиток і бачити як змінюються бібліотеки одна за одною, стаючи одна краща іншої. Ми накопичуємо досвід і на сьогодні «Свічадо» є однією з кращих в нашій сім'ї бібліохабів. Влітку тут буде облаштовано і благоустрій,– зазначила директорка Департаменту культури Діана Попова.


Також тут виконано капітальний ремонт у внутрішній і зовнішній частинах приміщення, оновлено всі меблі і встановлено сучасне обладнання – 3D принтер, техніка для людей з порушенням зору, проєктор, підвісні мікрофони тощо.


Головною відмінністю «Свічадо» від інших оновлених бібліотек є поділ на зони і тактильні лінії для слабозорих, які розташовані по всьому приміщенню.


І хоча бібліотека спеціалізується на дитячій літературі, вона має зали з книжками для більш дорослої аудиторії.


Адреса бібліотеки: бульвар Ромена Роллана, 13-в.

Проєкт «Сучасний бібліотечний простір – БібліоHUB» розпочато у 2017 році. На сьогодні його учасниками стали 7 районів (Шевченківський, Дніпровський, Святошинський, Деснянський, Подільський, Голосіївський і Дарницький) та 8 бібліотек, які отримали новий фірмовий стиль, сучасний вигляд та інноваційні технології.

Фото та інформація – Департамент культури КМДА, Діана Попова