Киян найбільше цікавлять питання забудови та транспорту

Киян найбільше цікавлять питання забудови та транспорту

За рік структурні підрозділи КМДА та районні держадміністрації опрацювали 11 744 запити на публічну інформацію. Які питання в минулому році найбільше цікавили киян?

– Це була інформація з питань: земельних ресурсів – 17%; містобудування та архітектури – 12%; архітектурно-будівельного контролю – 8%; транспорту та доріг – 5%; охорони культурної спадщини – 5%, уточнив керівник апарату КМДА Дмитро Загуменний.

Він підкреслив, що 5 776 запитів від загальної кількості надійшли, попередньо розглядалися та реєструвалися в управлінні інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату КМДА.

– Як бачимо, майже половина – 49% запитів опрацювали саме в апараті КМДА, і кількість запитів постійно зростає. Ми завжди готові до комунікації з мешканцями міста та намагаємося цю комунікацію спростити. У 2019 році на офіційному порталі Києва запрацювала онлайн-форма для подачі запитів на доступ до публічної інформації. За рік за допомогою електронної форми до нас надійшла майже тисяча запитів, – пояснив Дмитро Загуменний.

Загуменний нагадав, що минулого року Київ увійшов до списку шести найпрозоріших європейських столиць із 26 міст за версією міжнародної організації «Transparency International». Ми працюватимемо і надалі, аби діалог мешканців із міською владою був ще більш ефективним та простим.

Як подати запит на інформацію, розпорядником якої є КМДА:  

  1. Заповнити онлайн-форму подачі запиту.
  2. Скласти текст запиту в довільній формі або скористатися шаблоном форми та надіслати одним із способів, найзручнішим для вас:
  • електронною поштою: zapyt@kma.gov.ua;
  • поштою на адресу вул. Хрещатик, 36, 01044, м. Київ (на конверті вказати: «Запит на інформацію»);
  • факсом за номером (044) 202-71-18.
  1. Зателефонувати та подати запит усно за номерами: (044) 202-76-00, (044) 202-76-42.

Запит на інформацію має містити:

Ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;

Загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

Підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

Крім того, можна подати запит ЗМІ, скориставшись онлайн-формою, або надіславши його електронною поштою (uizdpi@kievcity.gov.ua).