Транспорт та креативні індустрії: у Києві назвали напрями інвестиційного форуму

Транспорт та креативні індустрії: у Києві назвали напрями інвестиційного форуму

Транспортна інфраструктура, соціальні послуги, «зелені» та креативні індустрії визначено головними темами Інвестиційного форуму міста Києва – 2020.

Форум відбудеться у вересні – грудні поточного року. Проведення заходу покладене на Департамент економіки та інвестицій КМДА. Про це йдеться в розпорядженні КМДА № 238 від 5 лютого 2020 року.

– Цього року в інвестиційному фокусі Форуму будуть транспортна та супутня інфраструктура, соціальні послуги (інформаційні технології, освіта, охорона здоров’я, адміністративні послуги), «зелені» технології (екологія, управління ЖКГ, відходами) та креативні індустрії, – зазначили у Департаменті економіки та інвестицій КМДА.

Основна мета Форуму – продемонструвати значний інвестиційний потенціал міста Києва, перспективи його соціально-економічного розвитку та Київської агломерації. У рамках заходу відбудеться обмін досвідом щодо агломераційних процесів та збалансованого розвитку територій, можливостей інституційного співробітництва, заохочення та шляхів підтримки ініціатив бізнес-спільноти.

До участі в заході запрошуються міжнародні та вітчизняні інвестори, ключові ТОП-менеджери, представники міжнародних фінансових організацій, венчурних компаній, фондів, представники іноземних муніципалітетів, центральних органів влади, місцевого самоврядування, українські та зарубіжні експерти та преса.

Нагадаємо, можливості Великого Києва – успішної та прогресивної Київської агломерації – визначали під час Інвестиційного форуму міста Києва.

Титульне фото із відкриття Інвестиційного форуму міста Києва 2019.