Майдан і пагорби Дніпра: Київ для романтичних прогулянок

Майдан і пагорби Дніпра: Київ для романтичних прогулянок

Київ є одним з найромантичніших та найгарніших  міст України. Стільки чудових локацій, щоб освідчитися у коханні на 14 лютого, зробивши цей момент справді пам’ятним!

Замість ресторану завжди можна обрати мальовничі пагорби з краєвидом на Дніпро. Саме цей варіант називали «Вечірньому Києву» найчастіше, коли ми запитували у перехожих – яке місце у Києві є найкращим для роматичної прогулянки?

Столичні мости для закоханих

Мости завжди були сакральним місцем для закоханих. Перший поцілунок, перше освідчення в коханні… Романтична атмосфера з розкішними краєвидами та традиційний ритуал – залишити замочок на мосту, як символ вічного кохання.

- Для мене у Києві романтичним є Міст закоханих. Також подобається пішохідний міст на Труханів острів. Краса річки по обидва боки моста тішить око та душу – коментує перехожа Марія.

- Я б освідчився у коханні біля річки, на набережній або на мосту. Ввечері пішохідний міст на Труханів острів неймовірно гарний, – коментує студент Сергій.

На сьомому небі від щастя: оглядові майданчики у Києві

Любов – високе почуття. Можливо тому закоханим  кортить піднятися повище, щоб удвох милуватися розкішним краєвидом? Для цього Київ має кілька цікавих локацій.

- Я б обрала Володимирську гірку, адже саме тут мені освідчились у коханні, - розповідає киянка Олена.

- Люблю висоту, тому раджу освідчитись на даху височенного будинку або піднятись на дзвіницю Софійського собору, - коментує  Дмитро.

Мальовничі озерні парки

Мій улюблений парк «Феофанія». Саме тут я колись зробив пропозицію руки і серця своїй коханій. Проте я розглядав ще одну локацію, досить незвичну – пожежну каланчу в Пущі-Водиці, – розповідає Андрій.

Моє велике кохання розпочалось з Голосіївського парку, тут було наше перше побачення, – поділилась своєю історією Діана. – Знаковою тоді стала маленька дрібничка з листівками весільного салону. Дівчина роздавала їх і ми взяли просто із ввічливості. А згодом мій коханий освідчився мені у цьому парку. Чи то був знак, чи просто випадковість з тими листівками, але зрештою ми одружились.

Оператор – Олександр БАРКІН, «Вечірній Київ»