Навігатор на 11-те лютого: куди піти у Києві

Навігатор на 11-те лютого: куди піти у Києві

Ми підготували для вас варіанти для чудового вечора. Сьогодні на вас чекає лекція про повоєнну відбудову Хрещатика, обговорення фаворитів та аутсайдерів премії «Оскар», музична класика. афро-американські спірічуели, дев'ята симфонія Бетговена в кіно, прем'єра біографічної драми «Сенсація», «Вулкан пристрасті» на сцені, відкриття нових виставок та багато іншого. 

ВЕЧІР ІЗ МИСТЕЦТВОМ

Олександр Сухоліт Скульптура і графіка

Мистецький центр «Шоколадний будинок» презентує виставку творів українського скульптора, графіка та живописця Олександра Сухоліта. Народився у 1960 році в Чернігівській області. У 1979 році закінчив Ужгородське училище декоративно-прикладного мистецтва. У 1986 році закінчив скульптурний факультет Київського художнього інституту (сьогодні НАОМА). Майстерня Макара Вронського. Член Національної спілки художників України. Живе і працює в Києві. 

Коли: о 18:00.
Де: МЦ «Шоколадний будинок», вул. Шовковична, 17/2.
Вхід вільний.

Acqua Alta / Анастасія Подерв'янська

Назва виставки «Acqua Alta» вказує на «високу воду», яка затоплює Венецію. Місто, що повільно уходить на глибину, прекрасне навіть у годину своєї смерті. Мешканці вже майже звикли до його поступового розчинення, проте митці, побачивши це на власні очі, відчувають Венецію особливо гостро…

Коли: о 19:00.
Де: White World, вул. Пушкінська, 21-а.
Вхід вільний.

ВЕЧІР ПІЗНАВАЛЬНИЙ

Лекція. Невідома українська революція: боротьба за вільний спорт

Дослідник історії українського спорту та олімпійського руху Олексій Лях-Породько проведе лекцію про українську «олімпійську революцію». Йтиметься, зокрема, про боротьбу за право брати участь у світових спортивних змаганнях у 1950-1990-х роках, а також про роль наших спортсменів у подіях Революції Гідності й Російсько-української війни. Інформація, яка могла б залишитися прихованою, стала відкритою для українського суспільства. 

Коли: о 18:30.
Де: Інформаційно-виставковий центр Музею Майдану, Майдан Незалежності, 18/2.
Вхід вільний, реєстрація.

Державницька концепція В’ячеслава Липинського

Громадсько-політична і наукова діяльність В’ячеслава Липинського надала новий зміст національно-визвольному руху українців у ХХ ст. Адже його творчість здійснила справжню революцію щодо народницького світосприйняття та позбавила його монопольних позицій у формуванні ідейних орієнтирів українського громадянства. Історичні праці В. Липинського започаткували формування державницької школи в українській історіографії та суспільній думці.

Коли: о 18:30.
Де: Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3.
Вхід вільний.

Повоєнний Хрещатик

Завершальна лекція Семена Широчина щодо Хрещатика буде присвячена процесу його післявоєнної відбудови. На лекції ви побачите безліч альтернативних варіантів забудови Хрещатика та його окремих будівель, частина з яких буде представлена вперше. Антична Прорізна та площа навпроти неї, барокова міськрада з вежею та величний готель на майдані, варіанти оформлення Європейської площі та проєкти відновлення Жовтневого палацу. Альтернативні варіанти Поштамту й багато іншого.

Коли: о 19:30.
Де: IZONE, вул. Набережно-Лугова, 8, 2-й поверх.
Вартість квитка: 200 грн.

Паразити і джокери головної кінопремії світу

Про фаворитів та аутсайдерів, про те, чому номінації часто не менш важливі за перемоги, про тренди, які підтримає і задасть найвпливовіша кінопремія цього року – і, звісно, про те, як вони могли лишити без «Оскару» (або й без номінації) ваш улюблений фільм.

Коли: о 19:30.
Де: Mezzanine, вул. Нижньоюрківська, 31.
Вартість квитка: 280 грн.

ВЕЧІР МУЗИЧНИЙ

Моцарт, Чайковський, Боккеріні. Київський камерний оркестр

Разом із легендарним Київським камерним оркестром під орудою Богдана Пущака, виступить скрипаль Олег Дудниченко. Звучатимуть твори класиків – Луїджі Боккеріні, Вольфганга Амадея Моцарта та Петра Чайковського.

Коли: о 19:00.
Де: Національна філармонія України, Володимирський узвіз, 2.
Вартість квитків: 80 – 400 грн.

Oh, Happy Day! Spirituals in Concert 

Академічний камерний хор «Хрещатик» представляє програму чудової, емоційної музики, що стала джерелом натхнення для джазу, блюзу, соулу і багатьох інших сучасних жанрових стилів. «Oh, Happy Day! Spirituals in Concert» – це непересічна подія в хоровому та мистецькому житті столиці, адже у виконанні камерного хору прозвучать афро-американські спірічуели, в унікальному форматі театралізованих хорових мініатюр, з ритмікою, підкресленою перкусією.

Коли: о 19:00.
Де: Будинок Актора у Києві, Ярославів Вал, 7.
Вартість квитка: 80 – 150 грн.

Цикл концертів «Музика поезії». Вечір перший

«Музика поезії» – це цілий цикл концертів за сприяння Дому «Майстер Клас». У цей неповторний вечір для тебе звучатиме музика всесвітньо відомих геніїв-композиторів: Валентина Сильвестрова та Фелікса Мендельсон-Бартольді – у майстерному виконанні Інни Галатенко (сопрано) та Олега Безбородька (фортепіано).

Коли: о 19:00.
Де: Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого, вул. Грушевського, 1.
Вартість квитків: 200 грн.

Симфонія № 9 Бетговена у кіно

Симфонія № 9 – всесвітньо відомий твір, що став підсумком творчого шляху Бетговена та його ідейним заповітом. Це результат тривалих творчих пошуків та квінтесенція головних ідей попередніх творів великого композитора. Святкуючи 250-ту річницю з дня народження великого композитора, покажуть запис «Дев’ятої симфонії» на сцені Віденської філармонії на великому екрані. 

Коли: о 20:00.
Де: Баттерфляй DeLuxe, вул. Антоновича, 50.
Вартість квитка: 110 – 120 грн.

ВЕЧІР У КІНО

Прем'єрний показ біографічної драми «Сенсація»

Декілька жінок зважуються на те, щоб протистояти босу американського каналу «Фокс Ньюз» Роджеру Ейлсу та токсичній атмосфері, яку він створював під час роботи на каналі.

Коли: о 19:00 початок вечірки.
Де: Сінема Сіті, вул. Антоновича, 176.
Вартість квитка: 130 грн.

ВЕЧІР У ТЕАТРІ

Вистава «Вулкан пристрасті»

До Дня усіх закоханих – відомий «кіношний» дует – Наталія Васько та Олег Савкін – на одній сцені у ліричній комедії «Вулкан пристрасті».
Він – пише музику, вона – вирощує квіти. Вони живуть на одному поверсі... 25 років. Вона вітається з ним 25 років, а він не відповідає. Чому? Яка таємниця між ними – таємниця ненависті чи таємниця кохання?

Коли: о 19:00.
Де: Центральний будинок офіцерів Збройних Cил України, вул. Михайла Грушевського, 30/1.
Вартість квитків: 100 – 400 грн.