Віталій Кличко показав, що реконструкція дитячих садків у столиці продовжується

Віталій Кличко показав, що реконструкція дитячих садків у столиці продовжується

Мер столиці Віталій Кличко показав, як проходить реконструкція ще одного дитячого садка у місті.

Мер наголосив, що у Києві продовжується будівництво та реконструкція дитячих садочків, аби скоротити чергу до дошкільних закладів столиці.

Вже в травні завершать усі роботи в дитсадку № 436 в Оболонському районі, на вулиці Автозаводській.

– Приміщення закладу було старим і «втомленим», тому взялися за його реконструкцію, – розповів Віталій Кличко. – На сьогодні там вже замінили покрівлю, влаштували водовідведення та оновили каналізацію, становили нові вікна та двері. Завершили роботи з оновлення фасаду, утеплили приміщення, проклали нові електрокабелі, оновили систему опалення. Встановили і відеоспостереження. Наразі в садочку тривають внутрішні роботи.

В оновленій будівлі, крім приміщень для навчання та відпочинку дітей, облаштують музичну зали, сучасний харчоблок, медичний блок, пральню. В дитсадку буде інтернет, а в кожній групі по телевізору. Впорядкують і територію  встановлять сучасні спортивні та ігрові майданчики, тіньові навіси.

– Нагадаю, за кілька останніх років у Києві збудували або повністю реконструювали 8 шкіл та 27 дитсадків. І ми продовжимо оновлення та будівництво освітніх закладів, додав мер.