Київські школярі дізнаються про безпечний інтернет

Київські школярі дізнаються про безпечний інтернет

Щорічно у лютому світ відзначає День безпечного Інтернету (Safer Internet Day). Цей день покликаний залучити до дій кожну людину до створення кращого, безпечного інтернету для всіх, зокрема і для наймолодших користувачів.

Про це нагадує Департамент освіти і науки Києва. 

Київська Мала академія наук, БАКОТЕК®, Національний Центр «МАН України», факультет інформатики НПУ імені М. П. Драгоманова об’єднали свої зусилля заради підвищення освіченості з питань безпеки онлайн та виступили організаторами тематичної зустрічі з юними киянами, під час якої відбудуться вікторини, консультації, інтерактивні ігри та багато інших цікавинок задля того, щоб діти користувались виключно безпечним інтернетом.

З нагоди Всесвітнього дня безпечного інтернету (Safer Internet Day) відбудеться інтерактивна зустріч БАКОТЕК® (групи компаній, що працює в 26 країнах світу і займає лідерські позиції в сфері фокусної Value Added IT-дистрибуції) зі школярами Києва.

Учасники: КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді», секція «Кібербезпека» Київської МАН, БАКОТЕК® – група компаній, що працює в 26 країнах світу і займає лідерські позиції в сфері фокусної Value Added IT-дистрибуції та поставляє рішення провідних світових IT-виробників, Національний Центр «МАН України», факультет інформатики НПУ імені М. П. Драгоманова, вихованці Київської МАН, юні кияни.


Коли:
11 лютого о 16:00.
Де: факультет інформатики НПУ імені Драгоманова, ауд. 340.

Контактна особа: Земляк Наталія Яківна (067-473-68-76).