У Києві допомагають безхатченкам цілодобово

У Києві допомагають безхатченкам цілодобово

У Деснянській РДА нагадали, що на території  району у період ускладнення погодних умов у робочі дні функціонують пункти обігріву за такими адресами:

  • -пункт обігріву на базі Територіального центру соціального обслуговування Деснянського району за адресою вул. Беретті, 18, працює цілодобово. Всі, хто потребує допомоги (в т. ч. безхатченки), мають можливість перепочити, зігрітися, випити гарячого чаю та, за необхідності, отримати теплий одяг.
  • - вул. Курчатова, 3-Б, ʺ ЖЕД 302 ʺ, з 8:00 до 17:00;
  • - вул. Закревського, 29-А, ЖЕД № 305, з 8:00 до 17:00.

Також у Деснянському районі працюють «банки теплого одягу», які наповнюються за рахунок допомоги благодійників та небайдужих людей:

- вул. Матеюка, 15 на базі районної організації Товариства Червоного Хреста.

Також зараз проводиться прийом теплих речей та взуття від населення (вул. Беретті, 18, контактний телефон: 533 72 51).

У разі виявлення осіб, яким необхідна вказана допомога, підкажіть адресу найближчого пункту, бо люди, задля яких власне й відкриті такі пункти обігріву, просто не мають можливості прочитати про їх розташування в інтернеті/газеті, на телебаченні.

Інформація, яку ви можете надати безхатченкам про місця можливого тимчасового притулку:

- Будинок соціального піклування за адресою: вул. Суздальська, 4/6;

  • - Київський центр соціальної адаптації престарілих, інвалідів та осіб, що не мають постійного місця проживання: с. Ясногородка, Вишгородського району, Київської області;
  • - пункт обігріву біля критого паркінгу центрального залізничного вокзалу поруч із готелем Ibis (можна переночувати та прийняти душ).

Надання підтримки безхатченкам посилить пожежну безпеку у Деснянському районі, оскільки значна кількість пожеж узимку виникає на горищах, у підвалах зазначеною категорією осіб.