Афіша на 7-ме лютого: культурні події у Києві

Афіша на 7-ме лютого: культурні події у Києві

Нарешті п'ятниця, і ми знаємо, де і як приємно відпочити після роботи. Сьогодні на вас чекають  лекція про скандинавську міфологію, освітня зустріч з Іваном Примаченко, два балети, вистави про війну та Марію Каллас. показ фільму Вуді Аллена та документальної стрічки про світогляд дітей, джаз з поезію, концерт бандуристок, відкриття нових виставок та багато іншого.    ВЕЧІР З МИСТЕЦТВОМ.

Персональна виставка «Київ, якого немає» Анастасії Григop'євої

Чи любите ви місто Київ? Тоді ця виставка для вас. Тут можна зануритися в історичне минуле Києва, пройтися по місцях і подіях минулого століття. На картинах зображені знайомі і близькі серцю киян вулиці і площі. І будівлі, яких вже немає або які стали іншими…

Коли: о 17.30
Де: Центральний Будинок художника (виставкові зали на 3-му поверсі), вул. Січових Стрільців, 1-5
Вхід вільний

Віктор Сидоренко | Лексикон

Проект Віктора Сидоренка – це авторська візуальна мова – прагнення упіймати універсальну пластику, універсальний жест, універсальне розташування у просторі, хиткість, невизначеність, плинність і багатовалентність існування сучасної людини – Персонажа, Героя, присутнього і відсутнього одночасно.

Коли: о 18.00
Де: Галерея МАЙСТЕРНЯ, вул. Січових стрільців, 1-5, Центральний будинок художника, 2 поверх, балкон
Вхід вільний

Презентація книги "Герметичне коло Карла Звіринського"

Книга "Герметичне коло Карла Звіринського" – альбом-монографія Музею сучасного українського мистецтва Корсаків (Луцьк) та Львівської національної академії мистецтв. Вперше зібрані в єдиному контексті ранні твори Карла Звіринського та його учнів. Цитати з інтерв'ю, таблиці та конспекти лекційних занять відкривають правду про діяльність "підпільної академії" Звіринського та сутність його творчого методу.  Публічна лекція автора книги Богдана Мисюги про альтернативну культуру Львова 1950–1970-х років є запрошенням до дискусії про методи і форми дослідження неофіційного мистецтва та визначення його ролі в українсько-європейських художніх зв’язках.

Коли: о 18.00
Де: Національний художній музей України, вул. М. Грушевського, 6
Вартість за вхідним квитком до музею

ВЕЧІР ПІЗНАВАЛЬНИЙ
.
Вагітність: як змінюється життя жінки


Вагітність: як змінюється життя жінки https://www.facebook.com/events/837101543384799/
Мамою не стають в мить народження немовляти, ця роль формується в результаті емоційної роботи під час всієї вагітності. Вагітність означає кінець життя жінки, як незалежної окремої істоти і початок відносин «мати-дитина». Розуміння процесів, які відбуваються в психіці вагітних жінок і мам немовлят, допоможе прожити цей емоційно насичений період з найменшими складнощами і найбільш повно і приємно.

Коли: о 19.00
Де: Dialog hubвул. Володимирська, 43
Вхід вільний, реєстрація 

Відкрита лекція Івана Примаченка

Іван Примаченко — співзасновник платформи безкоштовних онлайн-курсів Prometheus Він розкаже, що відрізняє тих, хто поступив в найкращі університети світу, від тих, хто поки цього не зміг, принципи відбору студентів в топ виші, індивідуальні стратегії вступу, стипендії на навчання чи як профінансувати західну освіту.

Коли: о 19.00
Де: Освіторія Хаб, вул. Московська, 2
Вхід вільний, реєстрація 

Скандинавська міфологія

Запрошуємо вас у затишній атмосфері кафе Імбирний кіт за горнятком смачної кави чи чаю поговорити про давньоскандинавську картину світу, 9 унікальних світів, історії та характери асів і велетнів, про  створення світу та його неминучий кінець і...  про новий початок. Проводить : Ангеліна Гусар, викладач КНУ ім. Т.Г. Шевченка, директор Swedish Language School - Kyiv

Коли: о 19.00
Де: Кафе Імбірний Кіт,  вул. Пушкінська, 24б
Вхід за добровільним внеском

ВЕЧІР З БАЛЕТАМИ.

Балети "Легенда про вічне кохання" та "Історії у стилі танго"

Танго — це танець пристрасті, а пристрасть — вірний супутник любові. Сучасний балет на одну дію «Легенда про вічне кохання. Історії в стилі танго» розрахований на вибагливого глядача. Музика аргентинського композитора Астора П’яццоли, родоначальника стилю танго нуево, не залишить вас байдужими. Другий балет - втілення давньої легеди про розлучених закоханих Місяць і Сонце. 

Коли: о 19.00
Де: Kyiv Opera Theatre, вул. Межигірська, 2
Вартість квитків:  50-250 грн.

ВЕЧІР В ТЕАТРІ.

Вистава «Нейтральна смуга»

Правда в тому, що жити і любити хочеться завжди! Ми любимо мир, ненавидимо війну. Та завжди знаємо, що запорукою довгого миру є 100% готовність до війни. Хоча... Треба і квітів коханим назбирати, і пісень заспівати. А найкращі квіти на нейтральній смузі. 

Коли: о 19.00
Де: Відділ мистецтв ПБ ім. Лесі Українки, вул. Велика Житомирська, 4
Вартість квитків: 150 грн.

Вистава "Каллас"

(Не) біографічна драма «Каллас» — це історія пристрасті, що одразу захоплює глядача, який іде звивистим лабіринтом долі Сесілії Софії Ліни Марії Калогеропулос (справжнє ім’я Марії Каллас). В основу вистави покладено факти та домисли, пов’язані з найважливішими моментами біографії Марії Каллас, які є у відкритому доступі.

Коли: о 19.00
Де: Арт-центр ім. Івана Козловського Національної оперети України, вул. Хрещатик, 50-Б 
Вартість квитків: 100 грн. 

ВЕЧІР В КІНО.

Вуді Аллен шукає любов: серія лютневих кінопоказів від Пусто

Розпочинають новий сезон кінематографічно й дещо сатирично на чолі з Вуді Алленом та його стрічкою "Любов і смерть". На показі дізнаємося, як носити свою землю з собою, вчитимемося перемагати на війнах з Наполеоном та намагатимемося зрозуміти, що таке страждати: любити чи не любити. Перед показом кураторка з Пусто прочитає 15-хвилинну лекцію. Після перегляду традиційно обговорення. 

Коли: о 19.00
Де: 10minus1, вул. Прорізна, 10
Вхід вільний, реєстрація 

Перегляд та обговорення стрічки "Розмови на серйозні теми"

Перегляд та обговорення документальної стрічки “Розмови на серйозні теми” режисерки Ґієдре Бейноруте. Це фільм, побудований на діалогах режисерки з дітьми 8-16 років. У стрічці немає зовнішньої дії, реквізиту, пейзажів та спецефектів. У центрі – її герої, котрі по-особливому описують усе, що їх оточує. Щирі розмови з дітьми та підлітками відкривають картину сучасного світу – інколи меланхолійного, подекуди комічного, а часом і драматичного. Фільм, знятий у дусі мінімалізму, порушує питання самотності, любові, Бога, світу та людських взаємин.  

Коли: о 19.00
Де: IZONE, вул. Набережно-Лугова, 8
Вхід вільний, реєстрація 

ВЕЧІР МУЗИЧНИЙ.

Ритми великого міста: джаз та поезія

Тема концерту вічна та завжди актуальна - Любов.    Без любові неможливо допомагати, писати вірші та творити музику. Без любові неможливо жити! 
В цей вечір ви почуєте джазові стандарти у виконанні теплого вокалу Ганни Жихаленко під акомпанемент білого роялю, який оживе в руках Анни Бурової та  почуєте поезії дивовижної Наталії Лелюх, яка думає віршами і бачить рими в кожній хвилині життя.

Коли: о 19.00
Де: Tauvers Gallery international, вул. Ольгинська, 6
Благодійний внесок від 200 грн. Усі зібрані кошти підуть на підтримку  Благодійного фонду «СВОЇ».

Квартет «Лабіринт»: феєрверк-концерт

Мета музикантів Квартету «Лабіринт» – пропагувати у своїй творчості велику природну силу народних інструментів, виходячи за межі їх традиційного сприйняття. 
До свого концерту в Київському будинку актора колектив підготував спеціальну святкову програму з яскравими і всесвітньо відомими музичними творами від класики епохи Бароко до джазу і кіно шедеврів усіх часів.

Коли: о 19.00
Де: Будинок Актора у Києві, Ярославів Вал, 7
Вартість квитків: 150-300 грн.

Cupidon Bandura party-3

Щоп’ятниці в Купідоні грає дует бандуристок , якому  купідонській громаді треба придумати назву!  "Cupidon Bandura party-3 "  запрошує друзів  цієї п'ятниці послухати нових талановитих артисток  і допомогти  їм знайти дорогу в музичний Всесвіт! 

Коли: о 19.00
Де: Кнайп-клуб "Купідон", вулиця Пушкінська, 1-3 
Вхід вільний