Тепла зима дозволила відновити ремонт на мостах Києва

Тепла зима дозволила відновити ремонт на мостах Києва

Тепла зима допомагає продовжувати оновлювати міські шляхопроводи й мости. Про це повідомляє генеральний директор КК «Київавтодор» Олександр Густєлєв.

- На шляхопроводах на перетині вулиці Богатирської із проспектами Степана Бандери та Оболонським триває капітальний ремонт. Підрядник демонтовує аварійні конструкції споруд: плити, шкафні стінки. Облаштовує армування і готує до залиття нові елементи шляхопроводів. Завдяки цьому ми не втрачаємо час і пришвидшуємо процес завершення робіт, – розповів генеральний директор КК «Київавтодор» Олександр Густєлєв.

Найближчим часом на цьому перетині вулиць дорожники змонтують каркас монолітної плити автопроїзду. І за сприятливої погоди заллють її бетоном. Після цього можна буде наносити гідроізоляцію, а згодом – і асфальт.

На Борщагівському шляхопроводі в напрямку центру вже замінено 29 аварійних балок, залишилось замінити ще 12. Облаштовують тимчасові підтримуючі конструкції для теплотраси.  Також армують плиту проїжджої частини.

- Також оновлюємо пішохідні мости над Борщагівським швидкісним трамваєм. Міст поблизу вулиці Василенка встановлюють у проєктне положення, готують встановити прогін на постійні опори. А на споруді над проспектом Леся Курбаса монтують покрівлю, працюють в атріумі навколо сходів, – повідомив Олександр Густєлєв.

Пішохідна галерея на мосту повністю засклена. Незабаром влаштують покриття підлоги. Використають спеціальний антиковзкий матеріал MC-Floor Topspeed (Німеччина). Обидва мости матимуть ліфти.