Легенда сучасного диско вперше зіграє у столиці

Легенда сучасного диско вперше зіграє у столиці

До Дня закоханих (в тому числі і в музику) усім меломанам підготували подарунок. 14 лютого у Києві відбудеться вечірка True Music, на який виступатиме зірка сучасного диско та диско-хаусу Тодд Тер'є. Хлопець із невеличкого норвезького містечка за останні десять років став новою надією європейської електроніки та впізнаваним артистом з вишуканим смаком та власним почерком. 


Справжнє ім'я діджея - Тер'є Олсен, він взяв псевдонім на честь Тодда Террі - продюсера, який прославився схрещенням хіп-хопу і хаус-музики.

Тер'є -  майстер реміксів, ре-едітів та музичних колажів. В його виступах неймовірно поєднуються фрагменти культових хітів: класичне американське диско в єдиному ритмі з балеаріком, фанком та R&B, басова партія з увертюри до рок-опери Ендрю Ллойда Веббера "Ісус Христос - суперзірка" із хітом турецької естради 70-тих років. 

Ще змалку Тодд полюбив джазовий саунд і вчився грі на фортепіано. Наслухавшись Prodigy та танцювального андеграунду, хлопець захопився написанням хаусових і джанглових треків на домашньому комп'ютері. Це допомогло йому зрозуміти основи композиції та відчути процес творення музики. Далі була втеча з рідного міста до столиці, фізичний факультет в Університеті Осло, дружба з тепер легендарними Prins Thomas і Hans-Peter Lindstrøm. І усвідомлення щирої любові до диско у всіх його проявах. 

Тодд Тер'є створив культові ремікси на Roxy Music, Dolly Parton, Guns N' Roses, Hot Chip, Bombay Bicycle Club та Stevie Wonder. Продюсував рок-гурт Franz Ferdinand. А у 2014-му випустив "It's Album Time" - свою поки що єдину платівку, яку музична преса (Pitchfork, Spin, Resident Advisor, NME, та Q) називає одним із найважливіших танцювальних релізів в історії.

Тодд Тер’є вперше приїжджає до Києва та обіцяє повернути “золоту епоху диско”  -  з божевільними танцями до самого ранку.


Коли: 14 лютого, з 22.00 до 6.00
Де: HC HALL, проспект Визволителів, 1
Вартість квитків: 600 грн.

Вечірка пройде за підтримки Ballantine's True Music. Це серія музичних івентів, які підтримують справжню, пристрасну, безкомпромісну музику, задають тренди, а не слідують ним.