Мистецтво поруч: гобелени та натюрморти показують у столиці

Мистецтво поруч: гобелени та натюрморти показують у столиці

Сьогодні ми пропонуємо вам присвятити вечір мистецтву. Тим паче, що ввечері відкривається чимало нових експозицій. А побачити їх можна абсолютно безкоштовно!

Виставка скульптури і живопису «THE CODE»

Зібрання мистецтва художників, які в своїх роботах досліджують історичне несвідоме, так чи інакше виражаючи місце людини у всесвіті, її погляд всередину себе і те, як віно бачить навколишній світ. Кожна робота художника – це послання. Код, за допомогою якого артист передає своє «інтро» назовні і являє його суспільству.

Коли: з 10:00.
Де: MANDARIN MAISON, 5-й поверх, ТЦ Mandarin Plaza, вул. Басейна, 6.
Вхід вільний.

Обраний шлях. Гобелени Ольги Пілюгіної

Ольга Пілюгіна – художник, майстер гобелена. Член НСХУ та НСМНМУ, лауреат обласної премії імені І. П. Котляревського (2007 р.) та літературно-мистецької премії імені Олексія Дмитренка, стипендіат Президента України 2012-2015 рр., володар Гранту Президента України (2013 р.), постійний учасник Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та місцевих художніх виставок.

Коли: о 17:00.
Де: Національний музей українського народного декоративного мистецтва, вул. Лаврська, 9, корп. 29.
Вхід вільний.

Український натюрморт. Відкриття виставки

Презентують твори ХХ століття з приватних колекцій, які представлять найяскравіші школи живопису: Київську, Львівську, Закарпатську, Харківську, Одеську, Кримську. 
Ви зможете побачити понад 60 добірних робіт високого рівня, відчути та зрозуміти для себе, чим саме характерна художня традиція та естетика кожного регіону.

Коли: о 18:30.
Де: Галерея «НЮ АРТ», вул. Грушевського, 28/2.
Вхід вільний.

Відкриття – Сад Пам’яті: Ольга Кісельова

Проєкт «Сад пам’яті» пропонує послухати дерева Бабиного Яру, пропустити через себе метафору дерева як капсули часу, що переносить знання з минулого (з землі) до живого гілля, знайти надію не в забутті, а в пропрацюванні страшного досвіду. Пам’ять є посланням про майбутнє – про те, як зберегти людське в нелюдяному світі.

Коли: о 19:00.
Де: Креативна спільнота IZONE; 2-й поверх, вул. Набережно-Лугова, 8.
Вхід вільний.

Відкриття виставки Ольги Штонди

На виставці представлені роботи, в яких поєднуються дві найбільші пристрасті художниці – велосипед та ілюстрація. Ольга, не дивлячись на пору року, активно подорожує та вже встигла об’їхати на велосипеді майже всю Україну. Це захоплення є невід’ємною частиною її життя і має великий вплив на всю творчість. 

Коли: о 19:00.
Де: Orthodox. Books/Coffee/Illustration, вул. Вел. Житомирська, 21-а.
Вхід вільний.

F48.1 | Психокатапульта

Сергій Ніжинський покаже результати унікальних нейротехнологічних досліджень у сфері сучасного мистецтва. У програмі лекції практико-теоретичний аналіз інтерактивних медіа інсталяцій NEZHINSKY | «F48.1» (feat. O. Mavromatti) та «CONFABULATOR» (feat. A. Shapiro). 
Ви побачите проекції, що реагують на присутність аудиторії за допомогою кінекту та портативного електро-енцефалографа. Інсталяції фіксують, як фізичну так і емоційну активність глядачів модифікуючи зображення на екрані. 

Коли: о 19:00.
Де: Інститут проблем сучасного мистецтва НАМУ, м. Київ вул. Євгена Коновальця, 18-д.
Вхід вільний.

Головне фото – Dasha Bilenko артблог

Нагадаємо, дивовижні картини про життя Тибету вперше покажуть киянам.