У Києві вшанують пам’ять учасників бойових дій на території інших держав

У Києві вшанують пам’ять учасників бойових дій на території інших держав

Наступного тижня Київ вшановуватиме пам’ять учасників бойових дій на території інших держав. 

Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця пам’ятна дата приурочена до роковин виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році. 

13 лютого о 15:00 відбудеться зустріч керівництва міста Києва із учасниками бойових дій на території інших держав та сім’ями воїнів, які загинули в Афганістані.

15 лютого о 10:30 на вул. Лаврській, 17 проведуть церемонію покладання квітів до Меморіалу воїнам України, полеглим в Афганістані, та панахиду за загиблими воїнами у церкві Воскресіння Христового, яка є храмом – пам’ятником жертвам афганської війни. Цього ж дня заплановане відвідання експозиції «На чужих війнах» із зустріччю воїнів-афганців.

З 10 по 18 лютого в Національному історико-архітектурному музеї «Київська фортеця» пройде фотовиставка «Миротворці в горах Сванетії» з показом документального фільму.

Із 13 по 23 лютого триватиме фотовиставка, присвячена Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-й річниці виведення військ з Афганістану у Національному історико-архітектурному музеї «Київська фортеця».

Також передбачені меморіальні заходи біля пам'ятних меморіальних дошок учасникам бойових дій на території інших держав, розташованих на закладах освіти Києва. Заходи триватимуть у всіх районах столиці.