Афіша на 6-те лютого: культурні події дня у Києві

Афіша на 6-те лютого: культурні події дня у Києві

6 лютого не забудьте привітати Оксан та Ксеній з Днем янгола. А ми не забули підготувати гарну програму на день і вечір. Сьогодні на вас чекають лекції про Ернеста Хемінгуея та красу жіночого тіла, відкриття виставки українських натюрмортів, розповідь про подорож Африкою, «Вишневий сад» у театрі та багато іншого. 

Здоров'я і довголіття від природи-2020

Відвідувачі зможуть познайомитися з популярними програмами здорового харчування, отримають інформацію про здоровий спосіб життя і принципи природного оздоровлення. Під час заходу безкоштовно проводитимуться консультації фахівців, а також буде надана можливість пройти експрес-обстеження – діагностику всього організму. На івенті можна придбати гомеопатичні препарати, лікарські трав'яні збори, мед та корисні продукти бджолярства, інші натуральні лікарські засоби.
Паралельно проходитиме виставка-ярмарок «Подарунки до Дня святого Валентина – 2020». Будуть представлені продукція та послуги народних майстрів з вишивки, художніх виробів зі шкіри, рогу, бісеру та сиру, гончарства та багато іншого. 

Коли: 10:00 – 18:30.
Де: Київський Будинок природи, вулиця Рогнідинська, 3.
Вхід вільний.

ВЕЧІР У КІНО

10-й фестиваль американського кіно «Незалежність»

На фестивалі пройдуть покази нових стрічок, які викликали найбільший інтерес на міжнародних кінофорумах: На відкритті покажуть фільм «Джуді» з Рене Зеллвеґер у ролі  леґенди шоу-бізнесу Джуді Ґарленд, яка вже завоювала «Золотий глобус 2020» за найкращу жіночу роль та номінована на премію «Оскар».

Коли: о 19:30.
Де: кінотеатр «Жовтень», вул. Костянтинівська, 26.
Вартість квитка: 130 грн.

ВЕЧІР ЛІТЕРАТУРНИЙ

Ілюстровані романи в американському постмодернізмі

«Намалюй собі сам»: ілюстровані романи в американському постмодернізмі (від Вільяма Ґесса до Марк Z. Данілевського).
Йтиметься про (типо)графічні ресурси літератури. «Самотня дружина Віллі Мастерса» (1968) – один із перших експериментальних візуальних текстів в США. «Бетонна проза» Реймонда Федермана. Культовий «Дім із листя» Данілевського.

Коли: о 19:00.
Де: артцентр Closer, вул. Нижньоюрківська, 31.
Вхід вільний, реєстрація.

Письменник, який завжди з тобою: Хемінгуей

На лекції обговорять біографію і міфи про Ернеста, за що любимо його романи і чому можна стверджувати, що книги американця здатні втішити в будь-якій життєвій ситуації.

Коли: о 19:00.
Де: INVERIA flow space, вул. Володимирська, 49-а.
Вартість квитка: 400 грн.

ВЕЧІР ПІЗНАВАЛЬНИЙ

Лекція «Краса жіночого тіла»

Це перша лекція з циклу «5 секретів жіночої сексуальності». Як формується наше уявлення про власну красу з точки зору культури, історії та психоаналізу. Як позбутися комплексів стосовно свого тіла та навчитися приймати своє тіло та проявляти любов до нього. Ви зможете замислитися над ставленням до свого тіла, своїми заборонами, своїми улюбленими його частинами та не дуже, подивитися на своє тіло як на щось унікальне, індивідуальне та водночас прекрасне завдяки тому, що воно існує і живе. 

Коли: о 19:00.
Де: Creative Women Space, провул. Михайлівський, 9-б, домофон 64.
Вартість квитка: 400 грн. Реєстрація.

З рюкзаком по Кенії і Танзанії: від задуму до реалізації

Маріанна Ледок розповість про Африку: 1,5 місяці, 2 країни – Кенія і Танзанія, 4 700 км автостопом і громадським транспортом. На зустрічі ви дізнаєтеся: як з'їздити на сафарі в Кенії і не розоритися; що приховує Африка, або реальні небезпеки самостійної подорожі чорним континентом; про дикі ночівлі з наметом і про те, як перевіритися на малярію.

Коли: о 19:00.
Де: Бібліотека КПІ, проспект Перемоги, 37.
Вхід вільний, реєстрація.

Навчи мозок вчитися. Науковий погляд на бізнес / креативні задачі

Роман Поденежний простими словами розповість науковий погляд на навчання мозку і дасть практичні прийоми навчання будь-якому навику за мінімальний термін і без стресу. Використовуючи ці прийоми, незалежно від віку та кваліфікації ви зможете змінити свій підхід до мислення і своє життя.

Коли: о 19:00.
Де: Chasopys EduSpace, вул. Велика Васильківська, 30.
Вартість квитка: 300 грн.

Вечір Олександра Павлова

Зустріч у літературній вітальні з київським художником та письменником Олександром Федоровичем Павловим. Олександр Павлов народився у Києві. Почав займатися живописом у п'ятнадцять років. З 1968 року провів більш ніж 50 персональних та біля 20 групових виставок в Україні, Європі та Індії. Кандидат архітектури (1969), Член Спілки Архітекторів України, (1987), Член Спілки Художників України (1989). Автор портретів майстрів літератури: Гамсуна, Пруста, Манна, Гумільова. Автор книжок «Владимирская горка» (1994), «Жизнь на Лысой горе» (2002), у співпраці з С. Ялкут «Жизнь удалась» (2007), «Снег на болоте» (2010).

Коли: о 19:00.
Де: Літературно-меморіальний музей Михайла Булгакова, Андріївський узвіз, 13.
Вартість квитка: 50 грн.

ВЕЧІР У ТЕАТРІ

Вишневий сад

Любов Андріївна Раневська, разом зі своєю донькою, після кількох років проживання у Франції повертається в свій маєток. Грошей після перебування за кордоном не лишилося. Маєток з квітучим вишневим садом – виставлений на продаж за борги, а місцевий купець Лопахін пропонує зрубати його та віддати землі під забудову. Такі розмови жахають мешканців маєтку і вони намагаються уникнути торгів. Та чи варто триматися за те, що вже не приносить користі, не плодоносить? Чи варто опиратися на минуле?

Коли: о 19:00.
Де: Театр на Липках, вул. Липська, 15/17.
Вартість квитка: 60 – 300 грн.

«Імперія ангелів»

Головний герой вистави потрапляє на небеса і стає ангелом-хранителем для трьох людських душ: тонкого і вразливого французького письменника, слов'янського хлопця, безпритульного і вбивці, і американської дівчини, що стала згодом «Міс всесвіт». У кожного з цих людей – свій шлях, повний помилок і спокус. Випробування проходить і Ангел, який не бажає бути бюрократом. Який вирішує порушити традицію і присвячує своє нове життя служінню людству. Які біди і протиріччя чекають його на цьому шляху, які помилки і перемоги, – Ви зможете побачити у виставі театру «Візаві».

Коли: о 19:30.
Де: Київська Консерваторія, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11.
Вартість квитка: 190 – 490 грн.

ВЕЧІР ІЗ МИСТЕЦТВОМ

Український натюрморт. Відкриття виставки

Презентують твори ХХ століття з приватних колекцій, які представлять найяскравіші школи живопису: Київську, Львівську, Закарпатську, Харківську, Одеську, Кримську. 
Ви зможете побачити понад 60 добірних робіт високого рівня, відчути та зрозуміти для себе, чим саме характерна художня традиція та естетика кожного регіону.

Коли: о 18:30.
Де: Галерея «НЮ АРТ», вул. Грушевського, 28/2.
Вхід вільний.

ВЕЧІР МУЗИЧНИЙ

Duo Sonoro: Людвіг ван Бетховен Сонати для фортепіано та скрипки

У 2020 році Людвігу ван Бетховену виповнюється 250 років. І впродовж дванадцяти місяців дуже багато музикантів по всьому світі будуть вітати іменинника численними виконаннями його творів. Duo Sonoro приєднується до привітань, і виконає сонати для фортепіано та скрипки No 1, No 4, No 5, No 8.

Коли: о 19:00.
Де: Національний заповідник «Софія Київська», вул. Володимирська, 24, зал «Хлібня».
Вартість квитка: 150 грн.

Сузір’я оперних шедеврів

Улюблені арії з оркестровим акомпанементом звучатимуть для вас. «Фауст», «Кармен», «Ромео і Джульєтта», «Богема» та інші шедеври у виконанні солістів Національної опери України, заслужених артистів України Тетяни Ганіної (сопрано) та Валентина Дитюка (тенор), а також Національного президентського оркестру.

Коли: о 19:00.
Де: Національна філармонія України, Володимирський узвіз, 2.
Вартість квитка: 180 – 400 грн.