Де у Києві вибрати подарунки коханим та товари для здоров'я

Де у Києві вибрати подарунки коханим та товари для здоров'я

Одразу дві виставки-ярмарки днями пройдуть у Будинку природи.

«Подарунки до Дня святого Валентина – 2020»

На виставці будуть представлені продукція та послуги народних майстрів з вишивки, художніх виробів зі шкіри, рогу, бісеру та сиру, гончарства, різьбярства, лозоплетіння, ткацтва, виготовлення ляльки-мотанки та інших видів народних художніх промислів; вітчизняні виробники товарів та послуг; приватні підприємці; підприємства громадського харчування та інші. 

Тематичні розділи виставки: вироби народних майстрів; сувенірно-подарункова продукція; одяг, взуття, посуд, вироби зі шкіри; косметика і парфумерія; дитячі товари та іграшки; вітальні листівки, книжки та поліграфічна продукція; господарські дрібнички; продукти харчування та напої; святкові фітокомпозиції, букети та прикраси для оселі, продукція бджільництва.

«Здоров'я і довголіття від природи-2020»

Це виставка «Альтернативна медицина», ярмарок здоров'я та екотоварів, маркет «VEGAN EXPOsition-2020».
Відвідувачі зможуть познайомитися з популярними програмами здорового харчування, отримають інформацію про здоровий спосіб життя і принципи природного оздоровлення. Під час заходу безкоштовно проводитимуться консультації фахівців, а також буде надана можливість пройти експрес-обстеження – діагностику всього організму. На івенті можна придбати гомеопатичні препарати, лікарські трав'яні збори, мед та корисні продукти бджолярства, інші натуральні лікарські засоби. У вегетаріанському маркеті буде представлено великий набір органічних продуктів.

Коли: 6 – 8 лютого, з 10:00 до 18:30.
Де: Київський міський Будинок природи, вул. Рогнідинська, 3.
Вхід вільний.