Столичні бібліотеки святкуватимуть день читання вголос

Столичні бібліотеки святкуватимуть день читання вголос

Вже протягом 11 років у різних країнах світу відзначається Всесвітній день читання вголос. Учасники акцій, присвячених цьому дню, обирають книжку на свій смак, знаходять зацікавлену аудиторію і просто читають вголос. Цю ініціативу вже підхопили мешканці 173 країн. Цьогоріч Всесвітній день читання вголос припадає на середу 5-го лютого.

Свято спрямоване, щоб спонукати молоде покоління до читання книжки вголос разом із другом або друзями, обговорювати зміст твору, ділитися враженнями та думками стосовно прочитаного. Воно має надихати дітей і дорослих просто більше читати і спілкуватися між собою. До того ж, таке заняття не тільки сприятиме тому, що дитина читатиме більше книг, а також поповненню її словникового запасу. Читаючи більше книжок, діти отримують шанс відкрити для себе нові ідеї та цілі світи, про існування яких вони навіть не здогадувалися.

Як долучитися до святкування Всесвітнього дня читання вголос:
1. Оберіть книжку.
2. Знайдіть зацікавленого друга / друзів.
3. Читайте вголос.
4. Сфотографуйте найцікавіші моменти з заходу та розмістіть фото у соціальних мережах із мітками #WorldReadAloudDay #Всесвітній_день_читання_вголос #Читаємовголос.

Відзначити цей день разом запрошують і столичні бібліотеки. Зокрема, захід анонсує бібліотека імені О. Довженка (вул. Західна, 11), а також в «Оціум 51. Бібліотека на Русанівці» (вулиця Ентузіастів, 51/24), де читання розпочнеться о 17:00.