Де у Києві можна безкоштовно обстежитися

Де у Києві можна безкоштовно обстежитися

У столиці триває безкоштовне медичне обстеження містян у рамках проєкту «Лікар у Вашому домі». Щотижня киян запрошують пройти експрес-діагностику. За минулий тиждень здійснено 839 обстежень, а загалом від початку дії проєкту – 118 868.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

– У рамках проєкту кожен охочий може безкоштовно пройти медичні обстеження у наметах із написом «Лікар у Вашому домі» в усіх районах столиці. Зокрема, отримати первинні консультації щодо стану здоров’я, пройти експрес-тестування на неінфекційні захворювання, перевірити рівень цукру та холестерину у крові, виміряти артеріальний тиск, визначити індекс маси тіла, – нагадав Микола Поворозник.

Він повідомив, що за результатами обстежень минулого тижня у 545 киян виявлено надмірну вагу, у 420 – підвищений артеріальний тиск, у 235 – високий рівень цукру крові, у 341 – високий рівень холестерину.

– Крім того, минулого тижня здійснено 75 виїздів мультидисциплінарних бригад, до складу яких входять лікар і медсестра первинної ланки, вузькопрофільні спеціалісти. Вони виїжджають до соціально незахищених сімей або до киян, які не можуть самостійно дістатися до медичного закладу, аби отримати допомогу, – розповів Микола Поворозник.