Україна та Італія об'єдналися навколо амбітного проєкту

Україна та Італія об'єдналися навколо амбітного проєкту

Найкращі українці поїдуть до Італії, найкращі італійці приїдуть до України.

У Національному заповіднику «Софія Київська» відбулася презентація масштабного проєкту LE ECCELLENZE ITALIANE UCRAINA. Презентували проєкт його організатори і амбасадори – експерти і лідери думок у бізнесі, науці, культурі, освіті та мистецтві з Італії, України, США та Люксембургу.

Амбасадори проєкту: Неля Куковальська, генеральний директор Національного заповідника «Софія Київська» (Київ); Марко Галотта, художник (Нью-Йорк); Клаудіо Росаті, художник (Люксембург); Анжеліка Чірілло, оперна співачка (Мілан); Донато Пападіа (DJ Papa), DjBuddha-Bar (Монте-Карло).

Українців та італійців багато чого об’єднує, впевнені організатори та амбасадори проєкту.

Ми не йдемо у Європу. Сьогодні ми туди повертаємось, – вважає Неля Куковальська.

LE ECCELLENZE ITALIANE UCRAINA – міжнародна соціально-політична, художня, світська та бізнес-подія. Це виставковий продукт ХХІ ст., який базується на ідеях Ле Корбюзьє і Людвіга Міс ван дер Рое.

Проєкт LE ECCELLENZE ITALIANE UCRAINA – це перетин різних областей бізнесу, культури, науки, освіти. За словами організатора проєкту Олександра Шульги, головна вимога до участі – бути кращим, кращим у своїй справі.

Проєкт надзвичайно цікавий. Усі втомилися від звичних традиційних виставок. Те, що започатковуємо ми, новий формат. Протягом 4 днів буде об’єднано і бізнес, і культуру, і виставку художників та скульпторів, – розповідає Олександр Шульга.

Головна місія проєкту — створення коридору довіри між Італією та Україною. Організатори впевнені, що завдяки втіленню проєкту відбудеться розвиток торгових та бізнес відносин, нетворкінг людей, які пишуть історію.

Перша виставка-івент LE ECCELLENZE ITALIANE UCRAINA запланована з 5 по 8 червня 2020 року і відбудеться у Львові. Восени найкращі українські митці і не лише у рамках проєкту відправляться до італійської Венеції. Далі такий захід планується проводити щороку.