Нагріли на мільярди: куди витратили кошти Київтеплоенерго

Нагріли на мільярди: куди витратили кошти Київтеплоенерго

На що були потрачені бюджетні кошти, які Київрада виділила для комунального підприємства «Київтеплоенерго»?

«Енергетичне» питання викликало досить бурхливі дебати на засіданні комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Словесні перепалки виникли під час розгляду звіту про використання коштів статутного капіталу КП «Київтеплоенерго» за останні півтора року (травень-2018 – грудень-2019).

Занизили на мільярд: електричні мережі Києва скуплять за безцінь

Як з'ясувалося, «тепловикам» надали 2,3 млрд грн, які передбачались на закупівлю теплової енергії, основних фондів, автотранспорту, комп'ютерного та офісного обладнання, видачу зарплати та інші необхідні витрати.

Депутат Володимир Левін звинуватив «тепловиків» у розкраданні коштів і запропонував провести аудит щодо взаєморозрахунків між «Київенерго» і «Київтеплоенерго».

– Ми потратили гроші, які були затверджені і надані нам, згідно рішення сесії Київради, виправдовувалася заступниця директора КП «Київтеплоенерго» Юлія Орел.

Обурений Левін відразу почав апелювати до голови бюджетної комісії Андрія Страннікова.

– Андрію Миколайовичу, це пряме звинувачення нас у тому, що ми – учасники цієї корупційної схеми, голосно заявив Володимир Ілліч.

– Перекручувати можна будь-яку фразу. Я вважаю, що депутати ухвалили правильне рішення, завдяки якому підприємство провело опалювальний сезон, наполягала на своєму Юлія Миколаївна.

Після завершення суперечок члени комісії вирішили підготувати звернення до «Київтеплоенерго» і детально розібратися з потраченими коштами.