Маленькі тигри заполонили Лівий берег столиці

Маленькі тигри заполонили Лівий берег столиці

У МВЦ на Лівому березі цими вихідними проходить виставка котів. Організатор - Rolandus.

Перси, шотландці, сфінкси, мейн-куни та багато інших порід вусатих та хвостатих. Було й котяче аджіліті.

- Котяче аджіліті – це змагання, на якому потрібно пройти смугу перешкод. Для кішок це складніше, ніж для собак. Адже кішка не хоче робити те, що вона не хоче. Її потрібно зацікавити, вмовити, запропонувати щось смачненьке. Як правило, смугу перешкод найкраще долають найактивніші породи котів – орієнтальні та абіссинські кішки. Тварина має бути темпераментна, артистична. Засікається час та тварина проходить смугу перешкод, - розповідає Анна Дяченко, експерт системи Руі.

На руках у Людмили, заводчиці клубу Rolandus, кішечка породи бамбіно на ім’я Краплинка. Бамбіно - «гола» порода котів, як і сфінкс, проте це інша, нова порода.

- Вони дуже розумні та стрибучі. А також дуже прожерливі – їдять і сухий корм, і м’ясо. В них температура тіла – 40 градусів. Тобто вони як грілки. Кішечки народжують по 6-7 кошенят. Вони дуже прив’язані до людей, як собаки.  Люблять дітей, є гарними няньками. Вони справжні друзі, - розповідає про свою улюбленицю Людмила.

А це 4-річний мейн-кун Алекс, який є рекордсменом Національного Реєстру Рекордів України за довжиною тіла. В Алекса вона 113 см.

- Ті, хто купили мейн-куна, не захочуть більше іншу породу кота. Вони гарно ладять з дітьми, - розповідає Настя, розплідник Black Faraon.

Контакти: Броварской проспект, 15.

Квитки: 150 грн, для дітей та пенсіонерів - 100 грн.