На Печерську хочуть створити великий новий парк на валах

На Печерську хочуть створити великий новий парк на валах

«Київзеленбуд» запросив киян долучитися до обговорення  концепції влаштування скверу на вул. Тверський тупик у Печерському районі.

-Працюючи над концепцією, ми враховували, що сквер розміщений в історичній місцевості з архітектурними пам’ятками. Особливість ділянки – сусідство з кріпосними валами, - повідомили у «Київзеленбуді».

Площа ділянки під капітальний ремонт – 1,6945 га. Сквер поділено на прогулянкову та спортивну зони. У кожній з них будуть відображені елементи, пов’язані із історією - відповідні інформаційні стенди, стилізовані ігрові елементи. Родзинкою скверу мають стати чагарникові 3D-моделі, які повторюватимуть контури Києво-Печерської цитаделі, Васильківського, Госпітального та Звіринецького укріплень.

-За концепцією, площа прогулянкових доріжок з ФЕМ складатиме більше 2 000 кв.м., газонів – 7348 кв.м., чагарників – 805 кв.м. Пропонується висадити у сквері також дерева, які в різні пори року додаватимуть скверу барв: павловнія навесні розпускатиметься бузковим цвітом, а гінкго білоба восени набиратиме золотаво-жовтого кольору, - говорять зеленбудівці. - Чекаємо на Ваші коментарі та слушні зауваження, які будуть враховані в подальшій роботі над концепцією та проєктом.

Всі ескізи "Київзеленбуду"