У столиці розписують хустини на підтримку затриманих ветеранів

У столиці розписують хустини на підтримку затриманих ветеранів

У суботу вже вдруге пройде творче заняття Артрехабу з розпису захисних хустин (рок-бандан), де мовою мистецтва кожний присутній зможе висловити свою позицію та підтримати затриманих ветеранів та волонтерів АТО ОСС.

До заняття  із оздоблення хустин благодійна організація Артрехаб на чолі з українською художницею Zinaїda додали спеціально виготовлені хештеги, що символізують підтримку та допомогу затриманим: #Право_на_життя, #Fairness #FreeRiff #FreeDugar #freeYuliaKuzmenko #FreeGryschenko #ми_вільні #за_землю #країна_життя #бути #червона_нитка #ворога_знищено #тихо_прийшов. 


Хустини розписуватимуться народною технікою вибійки по тканині. Крім хештегів в оздобленні хустин будуть використані українські обереги-символи. 

Створені рок-бандани подарують людям, які мають стосунок до справи,  - адвокатам, самим незаконно втримантим ветеранам  - і друзям з різних країн. 

Всіх небайдужих громадян запрошують приєднатися до творчої акції!!!

Коли: 25 січня, 14:00 – 16:00
Де: центр «Ярміз», Музейний провулок, 6
Контактний телефон: (066)308-48-00 Катя
Матеріали готуються на кожного учасника заняття, тому реєстрація на захід є обов’язкова. 

Заняття проводяться в рамках проектів реабілітації та адаптації ветеранів, волонтерів та родин загиблих учасників АТО благодійною організацією #ARTREHUB спільно з Київський міський центр допомоги учасникам Антитерористичної операціїта ЯРМІЗ Центр реабілітації та реадаптації учасників АТО та ООС.