Кличко запросив киян на світлове шоу

Кличко запросив киян на світлове шоу

На Співочому полі зустрінуть Китайський Новий рік! Про свято нагадав мешканцям столиці міський голова Віталій Кличко. І запропонував запросити друзів, дітлахів, батьків чи коханих на фестиваль гігантських китайських ліхтарів «Легенди Піднебесної». Атмосферним відео із фестивалю він поділився на своїй сторінці у Facebook.

- Атмосфера, справді, захоплююча! Виставка з 30-ти гігантських інсталяцій приїхала до Києва з Великобританії, а до того відбулася в Китаї. Теракотова армія та велика китайська стіна, підводний світ, персонажі стародавніх китайських казок, фламінго, панди, алея закоханих. А у день початку святкування Китайського нового року організатори обіцяють ще й цікаву програму: світлове шоу та фаєр батли, вогняний орган. Фестиваль триватиме до 23 лютого, тож ще є час насолодитися цією казковою красою, - написав мер.

Нагадаємо, у програмі заходу: захопливе шоу китайських артистів циркового жанру, розважальні зони для дорослих та дітей, фуд-зона з китайським рестораном та чайна церемонія, святковий ярмарок сувенірів, тематичні майстер-класи.

Місце проведення: вул. Лаврська, 33, Печерський ландшафтний парк «Співоче поле».