Навігатор на 24-те січня: куди піти у Києві

Навігатор на 24-те січня: куди піти у Києві

Нарешті п'ятниця, і сьогодні на вас чекає фестиваль, присвячений культурі Китаю, покази фільмів про воду та історичні події, вечір іспанської музики і танців, чарівні бандуристки, "Пори року" Вівальді, творчий вечір Ади Роговцевої, відкриття нових виставок та багато іншого. 

Фестиваль-Квест «Китай: Таємниці Піднебесної»

Обіцяють 2 поверхи та 2500 кв. м секретів, розваги малим та  дорослим, культура, краса та мудрість фантастичного Китаю! 
В програмі: дорослі та дитячі квести, яскраві фотозони, майстер-класи та лекції від знавців Китаю,  VR-розваги, планетарій 360: Китай під куполом, показові виступи та майстер-класи шкіл бойових мистецтв,  Консультації астрологів та майстрів фен-шую, цигун, китайська медицина, каліграфія, мистецтво чайної церемонії, Танок Драконів, Театр Тіней, настільні та інтелектуальні ігри.  А ще кінотеатр з лаунж-зоною, кафе з вегетаріанськими стравами, китайський ярмарок та інші розваги! 

Коли: з 24 січня, 11:00-21:00
Де: Samskara у Києві, Львівська площа, 8А
Вартість квитка:  від 250 грн.

ВЕЧІР З МИСТЕЦТВОМ

Інтеграція часу: в майбутнє без минулого

Представлена виставка має на меті дослідити відчуття часу та засоби за допомогою яких можна об’єднати час в загальну картину життя. На виставці будуть презентовані медіа арт інсталяції, проекції, діджтал скульптури та інші види мистецтва нових медіа. 
Програма на 24 січня:
18.00 – відкриття виставки, кураторська екскурсія
19.00 – Сергій Нижинський «Ксенолінгвістика. Реальність за межами досвіду»
20.00 – v4w.enko - live [UA]
21.00 – dj Rainbow Zen - DJ set [UA]

Де: Лаврський провулок, 9, «Білий зал» Галереї «Лавра»
Вартість квитка: 100 грн, передпродаж – 70 грн за умови реєстрації

Тіло.Дотик.Сенс

Картини на цій виставці в геометричній манері являють нам людей, складених із дуже різного сенсорного досвіду, чоловіків і жінок, що прагнуть щастя, але переживають випробування та бідування. Ці персонажі намагаються бути щирими, вони гордо носять на собі всі свої минулі відмітини та вагаються, як бути далі. Вони жертовні та хоробрі, знесилені та замислені. 
Маша Шостаковська — українська художниця, мешкає та працює у Києві. Визначальними для її мистецтва є категорії жіночності, тілесності, переживань і болю. У своїх роботах вона також осмислює феномен сім’ї та суспільні стереотипи щодо належної поведінки.

Коли: о 18.30
Де: Мистецький центр "Шоколадний будинок", вул. Шовковична, 17/2
Вхід вільний

Показ фільму «Рубіж. Грубешівська операція» та розмова з авторами

Документальний фільм «Рубіж. Грубешівська операція» розповідає історію українських і польських повстанців, які після тривалої ворожнечі та спротиву спершу німецькій, а потім радянській окупації в роки Другої світової війни усвідомили безглуздість взаємної боротьби й об’єдналися для протистояння загарбникам із СРСР.
Гості: режисерка Олеся Моргунець-Ісаєнко та сценарист Тарас Лазер.

Коли: о 18.30
Де: книгарня Є, вул. Лисенка, 3
Вхід вільний

Показ фільму «Акварель»

Режисер Віктор Косаковський створив істино кінематографічну подорож стихії. Головний герой «Акварелі» — унікальна речовина, якій притаманні неповторні властивості. Косаковський неначе зізнається в коханні оксиду водню, без якого було б неможливим саме життя: від замерзлого Байкалу до могутнього водоспаду Анхель. Стрічка, яка вперше знята зі швидкістю 96 кадрів/сек та присвячена потужності стихії, увійшла у шорт-лист премії «Оскар» у категорії «Найкращий документальний фільм». 

Коли: о 19.00
Де: кінотеатр «Київська Русь», вул. Січових стрільців, 93
Вартість квитків: 100 грн.

Cupidon Bandura party

"Cupidon Bandura party"  запрошує друзів вже цієї п'ятниці послухати нових талановитих артисток  і дати їм дорогу в музичний Всесвіт!  Купідон завжди є важливим стартовим майданчиком для талановитих музикантів . Може це нові "Шпилясті... дівчата"?

Коли: о 19.00
Де: Кнайп-клуб "Купідон", вулиця Пушкінська, 1-3
Вхід вільний

Вівальді, Чайковський. Київський камерний оркестр

Київський камерний оркестр представить один із найпопулярніших творів – «Пори року» італійця Антоніо Вівальді. Цього вечора можна й частково мандрувати Італією. Програму концерту доповнить «Спогад про Флоренцію» Петра Чайковського, музику якого кияни любили слухати ще за життя композитора. Відомо, що й Чайковський відповідав Києву взаємністю.

Коли: о 19.00
Де: Національна філармонія України, Володимирський узвіз, 2 
Вартість квитків: 250-500 грн.

Концерт "Все про Кармен"

Вечір іспанської музики і танцю. У програмі візьмуть участь солісти Національної оперети України, з. а. України Соломія Приймак (сопрано) і Олександр Харламов (бас).
Танцювальний образ Кармен представить група фламенко Українсько-іспанського центру під керуванням Ольги Шарапи.
А оперну Кармен і декілька іспанських романсів представить гостя з Відня (Австрія) — лауреат міжнародних конкурсів Марина Лопез (меццо-сопрано).

Коли: о 19.00
Де: Арт-центр ім. Івана Козловського Національної оперети України, Хрещатик, 50-Б
Вартість квитків: 100 грн.

ВЕЧІР В ТЕАТРІ.

Комедія Контрольний постріл

Комедію "Контрольний постріл" створено на фундаменті сучасної української драматургії. Дії п`єси відбуваться сьогодні, скоріше за все у Києві, проте, можливо, в будь-якому іншому великому місті України. На вас чекають комедійні й дотепні персонажі та неочікувані сенси).
Кожен зможе побачити в героях вистави себе

Коли: о 19.30
Де: Театр "Маскам Рад", бульвар Лесі Українки 12-14,
Вартість квитків: 150 грн.

Ада Роговцева «З тими кого люблю...»

Творчі вечори з Адою Миколаївною Роговцевою насичені тонким гумором, сокровенними історіями, дружбою та вірою, вони потрапляють просто в серце. Це унікальна можливість доторкнутися до високого мистецтва.
До Вашої уваги уривки з вистав «Будьте як вдома», «Схоже на щастя», «Варшавська мелодія 2», "Вася должен позвонить", уривки з фільмів, поезія, монологи, живе спілкування з акторами. У зустрічі беруть участь: народна артистка України Лариса Руснак, народний артист України Анатолій Ященко, заслужена артистка України Світлана Орліченко, заслужена артистка Катерина Степанкова, Олексій Скляренко.

Коли: о 19.00
Де: Будинок офіцерів, вул. Грушевського, 30/1
Вартість квитків: 150-280 грн.