Юні кияни презентують свої розробки у Кремнієвій долині

Юні кияни презентують свої розробки у Кремнієвій долині

Незабаром двоє вихованців Київської Малої академії наук учнівської молоді представлятимуть свої розробки на Всесвітньому конкурсі стартапів «Startup world cuр», який відбуватиметься у травні у Кремнієвій долині в США.

Юні кияни увійшли до всеукраїнської манівської команди, пройшовши експертний відбір за критеріями: володіння англійською мовою, вміння гідно представити свою розробку та оцінка ймовірності зацікавлення інвесторів.


Зокрема, у Каліфорнію поїде Сергій Лисін (учень 11 класу Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ"). Він представить у США пристрій, який рахує калорії у страві. Для підрахунку потрібно лише сфотографувати її за допомогою спеціальної накладки на окуляри або браслета.


Також Київ представлятиме Назар Поночевний (студент І курсу Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»), який розробив програмний продукт, що дозволяє підібрати та гармонійно поєднати відео і музику.

«Startup world cuр» - це міжнародне змагання юних винахідників, в якому беруть участь представники стартап-екосистем з багатьох країн світу. Це один із найбільших пітчингів у світі, участь у якому цього року братимуть конкурсанти з близько 60 країн.