У стилі еко: новий сезон української моди стартує в Києві

У стилі еко: новий сезон української моди стартує в Києві

1 лютого у столиці розпочинається  Тиждень Моди – 2020, який традиційно проходитиме в «Мистецькому Арсеналі». Про це повідомляють на сайті Ukrainian Fashion Week.

Вперше в історії Ukrainian Fashion Week відкриють молоді дизайнери. У рамках першого показу Fashion Accelerator Show свої роботи представлять переможці національних і міжнародних конкурсів, учасники освітньої програми від Ukrainian Fashion Council.

Молодь також закриє тиждень: 5 лютого відбудеться показ випускників Open Fashion Studio і новачків сезону − Panove, FRBTK, Starchak, Sidletskiy, Novikov, Khmylko, Iron Thread.

– Ukrainian Fashion Week крокує в ногу з часом: оргкомітет підтримує нові імена, модні інсайдери роблять ставку на екостійкість, дизайнери міксують моду, сучасні технології та мистецтво, – розповідають організатори.

Заявлений минулого сезону освітній проєкт BE SUSTAINABLE тепер стане міжнародним самітом.  Тут пройдуть лекції і дискусії про нові цінності моди, загрози для планети і усвідомлене споживання, а також про те, як зробити текстильну промисловість екологічною. Українські марки, що виробляють екостійкий одяг, продемонструють свої моделі.

Коли: 1-5 лютого

Де: Мистецький арсенал, вул. Лаврська, 10-12.

Нагадаємо, як проходив Ukrainian Fashion Week минулого року