На Співочому полі у Києві покажуть вогняний орган

На Співочому полі у Києві покажуть вогняний орган

У Києві святкування нового року за китайським календарем розтягнеться на місяць. 24 січня о 17:00 киян та гостей міста запрошують відсвяткувати Китайський Новий рік на Співочому полі. Тут відкриють фестиваль, який триватиме до 23 лютого.

Захід відбудеться в рамках новорічного фестивалю гігантських китайських ліхтарів «Легенди Піднебесної». Про це повідомили організатори – компанія Grand Event.

На гостей чекатиме грандіозне світлове шоу та фаєр-батли між командами з різних куточків країни. Родзинкою святкування буде вогняний орган – єдиний в Україні та унікальний у світі. Також можна помилуватися 30 гігантськими інсталяціями, які створять чарівну атмосферу свята: легендарна теракотова армія та велика китайська стіна, сичуаньська опера, підводний світ, персонажі стародавніх китайських казок, зоопарк, фламінго, панди, гігантські квіти, алея закоханих та інші неймовірні інсталяції.

У програмі заходу: захопливе шоу китайських артистів циркового жанру, розважальні зони для дорослих та дітей, фуд-зона з китайським рестораном та чайна церемонія, святковий ярмарок сувенірів, тематичні майстер-класи.

Місце проведення: вул. Лаврська, 33, Печерський ландшафтний парк «Співоче поле».