Сьогодні на мосту Патона утворять ланцюг

Сьогодні на мосту Патона утворять ланцюг

Сьогодні, 22 січня, відбудеться 13-тий Живий Ланцюг Соборності на мосту Патона.

Захід передбачає цілу низку цікавих активностей, родзинкою традиційно стане 30-метровий державний прапор, який утворять учасники акції. Про це повідомляє молодіжна акція «Живий ланцюг соборності».

Збір учасників починається о 7:30 біля двох локацій:

  • на лівому березі біля останньої перед мостом зупинки громадського транспорту, (координати на карті), найближча до неї станція метро "Лівобережна";
  • на правому березі біля колоннади при вході на міст Патона (координати на карті), найближча до неї станція метро "Дружби народів".

Усім охочим учасникам волонтери будуть розфарбовувати обличчя в кольорах державного прапора. Опісля акції відбудеться конкурс із визначенням трьох переможців із найкреативнішим та найсимпатичнішим малюнком на обличчі, котрим будуть вручені призи.

О 8:00 колони учасників почнуть рухатися одна назустріч одній по північній пішохідній частині мосту Патона.

Кожна колона нестиме свою частину 30-метрового прапору (синю або жовту). Посередині мосту обидві колони зустрінуться та символічно об'єднають лівий та правий береги Дніпра, Схід та Захід України. Також буде утворено єдиний 30-метровий прапор України.

– Після об’єднання учасники акції спільно виконають гімн України, а також вшанують пам'ять Героя України, Сергія Нігояна, що був убитий 22 січня 2014 року, та всіх борців, що поклали своє життя за Українську Державу, запаливши свічки, – йдеться у повідомленні організаторів.

Після цього всі учасники рушать в бік лівого берегу, де на них чекатиме гарячий чай, та теплий гурт однодумців. Всі учасники отримають роздруковану версію Акту Злуки, а також пам’ятну жовто-блакитну стрічку на згадку про акцію. Тут же відбудеться і конкурс на найкращий малюнок на обличчі та фотосесія.

Нагадаємо, що День соборності відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День соборності відзначають з 1999 року. Нагадаємо, як це було минулого року.

Відео Марії ЛИСЕНКО та Олександра БАРКІНА
Фото Бориса КОРПУСЕНКА