На київській сцені представлять комедію про склероз

На київській сцені представлять комедію про склероз

23 січня в рамках Міжнародного театрального фестивалю камерних вистав AndriyivskyFest в Українському форматі Вінницький обласний академічний український музично-драматичний театр ім. М. К. Садовського представляє незвичайну комедію "Селфі зі склерозом" за п’єсою Олександра Володарського на основній сцені Київського академічного театру "Колесо". 

Нагадаємо, що наприкінці 2019 року у фестивалі брав участь Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр із м. Сєвєродонецька, який представив виставу "Останній герой суїциду" (драматург - Неда Неждана).

П'єса Олександра Володарського «Селфі зі склерозом», яка отримала друге життя на сцені Вінницького театру ім. Садовського, схожа на сповідь людини про життя, "яке відбулося", про почуття, час, самотність, здатність залишатися собою. Драматург живе і працює в Києві, завітає на фестиваль, щоб знову подивитись постановку своєї п’єси.

Майя Михайлівна, головна героїня комедії, стверджує: "Любов - найцінніше, що дароване людині". Та й інші персонажі, незважаючи на мінливості долі, непрості життєві обставини, залишаються вірними і цим твердженням, і дружбі, і честі. Головне, що чоловіки з минулого не якісь надумані, міфічні герої, а справжні, щирі, зі своїми пристрастями, сприйняттями, зі своєю долею, зі своїм щастям. Майя Михайлівна прожила гідне життя. І сьогодні вона відчуває, що незабаром полине в засвіти. На жаль, своїми спогадами жінці ні з ким поділитися. І співрозмовником стає її власний Склероз. Як виявилося, життя з ним не таке вже нудне й одноманітне!

Дійові особи та виконавці:
Майя Михайлівна – народна артистка України Клавдія Баріл
Склероз – Григорій Сиротюк,
Рома Оськін, Арчіл Олександрович Мікелтадзе, Веніамін Іонович Єсафов – Олександр Радько

Вистава йде українською мовою 140 хвилин.

Коли: 23 січня о 19:00
Де: театр «Колесо», Андріївський узвіз, 8
Вартість квитків: 150 грн.