«Купавам» тут не місце: у Києві демонтували 75 павільйонів

«Купавам» тут не місце: у Києві демонтували 75 павільйонів

З вулиць столиці продовжують прибирати незаконні кіоски, «купави» і навіть один шлагбаум. Так, за минулий тиждень «зникло» 75 незаконних тимчасових споруд.

Про це повідомили в КП «Київблагоустрій».

-Прибрали 75 незаконних тимчасових споруд та 21 ялинковий базар. Кілька тимчасових споруд демонтували самі ж власники, коли отримали відповідні приписи, - зазначили у Київблагоустрої.

Цікаво, що розібрали автомийку та шиномонтаж (на вул. Чавдар, 28), гараж по вул. Олени Теліги. А на Троєщині кіоски демонтували цілими рядами. Зокрема, за адресою просп. Маяковського, 75/2.

Також довелося демонтувати два приміщення для перебування охорони та працівників у провулку Ізяславському, 53 – «підсобки» не мали документів.

Серед переліку шредерів, «купав» та павільйонів були навіть шлагбаум на вул. Марка Вовчка, 18 та… туалет по вулиці Електриків, 14.

Також минулого тижня самі ж власники прибрали 21 ялинковий базар за такими адресами: вул. Велика Васильківська, 136, ріг вулиць Срібнокільської та Княжого Затону, ріг вулиці Ахматової та просп. Петра Григоренка, просп. Григоренка, 26,  вул. Єлизавети Чавдар, 1,  Оболонський проспект, 36, вул. Героїв Дніпра, 32, вул. Івашкевича, 6/8, Оболонська площа, 4-6, вул. Верхній Вал, 18, просп. Палладіна, 13, вул. Ірпінська, 76, Чоколівський бульвар, 21 та 22, вул. Данила Щербаківського, 72, вул. Деревлянська, 14, вул. Багговутівська, 17/21,  вул. Золотоустівська, 48.

Нагадаємо, 2 січня у Києві запрацювали 15 пунктів прийому новорічних ялинок.