Навігатор на 21-ше січня: куди піти у Києві

Навігатор на 21-ше січня: куди піти у Києві

Сьогодні ми святкуємо день обіймів на вечірці про культуру згоди. Крім того, на вас чекають відкриття мистецьких виставок, присвячених синьому кольору та похорону патріарха Володимира, нагородження лауреатів премії "ЛітАкцент року", публічна дискусія про соборність України, концерт молодого гурту Jazzforacat, прем'єрна вечірка анімаціїї "Баранчик Шон: Фермагеддон", балет "Коппелія" на великому екрані та багато іншого. 

ВЕЧІР ОБІЙМІВ

Обійми-паті

У міжнародний день обіймів запрошують на cuddlе party. Обійми-паті – це формат позасексуального тілесного контакту, яка наглядно пояснює для чого потрібна культура згоди. 
Ці обіймальні вечірки протрібні для того, щоб відпрацювати: вправи на вміння казати «ні» і «так»; як можна коректно доторкнутися до іншої людини і як можна дозволити це зробити з собою або як відмовляти. Поговорять про відмову, переживання за почуття інших людей і про те, що відмовити і не обійматися так само нормально як і обійматися.

Коли: о 17.00
Де: Dialog hub, вул. Володимирська, 43
Вхід вільний, реєстрація 

ВЕЧІР З МИСТЕЦТВОМ.

Виставка Акварелі в Києві

На виставці покажуть роботи на вільну тему, які об'єднує використанням кобальта синього та інших синіх фарб. Під час експозиції буде проведений конкурс глядацьких симпатій, переможець якого отримає можливіть безкоштовної участі на квітневому фестивалі "Акварельний альбом 2020".
В програмі відкриття: фуршет, музичний супровід, майстер-класи від майстрів.

Коли: о 17.00
Де: Музей книги і друкарства України, вул. Лаврська, 9 
Вхід вільний

Богдан Бунчак. Про похорон патрiарха

В основі проекту — історично важлива й показова для свого часу, проте маловідома сьогодні історія похорону патріарха УПЦ КП Володимира (Романюка), який відбувся у Києві 18 липня 1995 року. У цей день розігралася колізія навколо несанкціонованого владою наміру учасників процесії поховати патріарха на території Софії Київської, попри узгоджене рішення про поховання на центральній алеї Байкового кладовища.

Коли: о 19.00
Де: The Naked Room, вул.Рейтарська, 21
Вхід вільний

ВЕЧІР АКТУАЛЬНИЙ.

Публічна дискусія «Чи ми – розділена нація?»

Чому Акт Злуки 22 січня 1919 року увійшов у історію гарною велелюдною  подією на Софійському майдані,  але не призвів до реального створення єдиної держави? Яку ціну заплатила і нині платить Україна за свою Соборність? Як від гасла «Схід і Захід разом!» перейти до копіткої щоденної праці для його втілення? Як російські фейки впливають на нашу єдність і що ми можемо цьому протиставити?
Учасники дискусії: Оксана Забужко, письменниця, Віталій Портніков, телеведучий, політолог, Валентина Піскун, доктор історичних наук, фахівець з історії України початку ХХ століття, Антон Дробович, Голова Українського інституту національної пам’яті.

Коли: о 18.30
Де: Інформаційно-виставковий центр Музею Майдану, Майдан Незалежності, 18/2,
Вхід вільний, передбачена пряма трансляція на Facebook

ВЕЧІР ЛІТЕРАТУРНИЙ.

ЛітАкцент року — 2019: церемонія нагородження

Нагородження відбудеться в трьох номінаціях: поезія, проза, 
літературознавство, есеїстика й художній репортаж. Також буде вручено антипремію Золота булька.
Переможців рейтингу обиратиме журі в день нагородження. Склад журі: Богдана Романцова, Роксоляна Свято, Ростислав Семків, Ярослава Стріха, Тетяна Трофименко

Коли: о 18.30
Де: Книгарня "Є", вул. Лисенка, 3
Вхід вільний

ВЕЧІР ПСИХОЛОГІЧНИЙ.

Від любові до ненависті

Коли в нас формується модель любові? Які закономірності існування любові? Чим відрізняється справжня любов від омріяної? Які ознаки у стосунках вказують на можливість прожити довго і щасливо, а які – у ненависті? Пастки і способи виходу з них? Відповіді на всі ці питання ви отримаєте на лекції Ольги Євланової.

Коли: о 19.00
Де: Dialog hub, вул. Володимирська, 43
Вхід вільний, реєстрація 

ВЕЧІР МУЗИЧНИЙ.

Нова українська музика | Jazzforacat

Серія концертів «Нова українська музика». Найцікавіші виконавці та гурти нового покоління щомісяця виступатимуть на сцені майданчика.
Jazzforacat - це музиканти-мультиінструменталісти. Це лірика, що захоплює кожного та закохує з перших акордів. Це надзвичайний тембр голосу фронтмена гурту, що звучить під унікальне поєднання гітари, кларнету, струнного квартету, перкусії та саксофону.  

Коли: о 19.00
Де: Caribbean Club Concert-Hall, вул. С. Петлюри, 4 
Вартість квитка: 190-490 грн.

ВЕЧІР В КІНО.

Прем'єра анімаціїї "Баранчик Шон: Фермагеддон"

І знову на великому екрані пригоди невгамовного Баранчика Шона та його друзів з ферми! Цього разу кумедному баранцю доведеться познайомитись із позаземною формою життя та врятувати рідну Планету від справжнього Фермагеддону.
На Вас чекають: аквагрим, смаколики,  розіграш подарунків.

Коли: вечірка о 19.00, показ фільму о 20.00
Де: Сінема Сіті, вул. Антоновича, 176 
Вартість квитка: 130 грн.

Лондонський королівський балет: Коппелія

«Коппелія» — досить незвичайна постановка навіть для багатогранного світу балету. В першу чергу, тому що це — справжня комедія. 
Яскраві перевтілення, жарти, пригоди, різномаїття танців світу, помножені на музику Лео Деліба, разом подарують нам балетний спектакль, який просто неможливо дивитися без посмішки. 
В основі сюжету «Коппелії» лежить новела письменника-роматика Ернста Теодора Амадея Гофмана «Піщана людина», що розповідає історію юнака, закоханого у механічну ляльку, виготовлену визнаним майстром Копеліусом. Але на відміну від новели Гофмана, у балеті містична сторона поступається гумору, а лібретистам вдалося створити дотепну комедію, що будується на сварках та примиреннях двох закоханих.

Коли: о 20.00
Де: Баттерфляй DeLuxe, вул. Антоновича, 50 
Вартість квитка: 200-250 грн.

ВЕЧІР В ТЕАТРІ

Кольори

Душа людини – дитина. Ця дитина потребує уваги і терпіння, вона хоче, щоб її почули і зрозуміли. Мова її неясна, але важлива. Вона хоче простих і ясних речей. Вона беззахисна перед Життям, перед Смертю. Їй потрібна підтримка. Чия?..
Родина – це від слова «рідний». Як важливо знати і відчувати, що рідний дім – це не просто два слова, це місце, де наша душа кожного разу стає дитиною. Дім, місто, країна… Країна – це дім. Чи завжди?..
Суміш кольорів, різнобарв’я жіночих характерів і палітра темпераментів від юності до глибокої старості …

Коли: о 19.00
Де: Золоті ворота, вул. Шовковична, 7-а
Вартість квитка: 180 грн.

Обережно, жінки!

Щиро намагаєшся жити праведно та чесно: зустрічаєш дівчину, красиву, чудову, закохуєшся в неї: Живеш. А потім раптом зустрічаєш ще одну дівчину, теж красиву, теж чудову, і теж намагаєшся жити чесно, але вже з нею. Потім ще кого-небудь зустрічаєш. І в результаті у тебе три правильних, нормальних, чесних життя, а ти сам при цьому аморальний і безчесний лицемір.

Коли: о 19.00
Де: Національний палац України, вул. Вел. Васильківська, 103
Вартість квитків: 250-500 грн.